Site icon JAY

Медичне страхування нерезидентів для отримання посвідки на проживання в Україні.

Давайте спочатку розберемося, що являє собою медичне страхування іноземних громадян в Україні. Медичне страхування — це вид особистого страхування, який дозволяє отримати відшкодування витрат на лікування, за рахунок страхової компанії, при захворюванні або нещасному випадку. До складу цих витрат входять: оплата виклику швидкої допомоги, стаціонарне лікування, в разі клінічної необхідності, діагностичні процедури, купівля ліків, тощо. Виплата страхового відшкодування відбувається в рамках обраної програми страхування та виключно на базі державних та відомчих лікувальних закладів.

Договір медичного страхування нерезидентів є необхідним документом для відвідання України у разі:

Які існують вимоги до полісів страхування іноземних громадян?
Для оформлення дозволу на тимчасове проживання:
Страхова сума чітко не визначена, але не повинна бути менша ніж 40 000 грн;
Термін дії страховки — на весь термін дії посвідки на тимчасове проживання.
Для оформлення візи:
Страхова сума повинна бути не менше ніж 30 000 євро;
Термін дії страховки – на весь термін дії візи.
Для інших випадків:
Страхова сума повинна бути не менше ніж 30 000 євро;
Термін дії страховки – на повний період візиту іноземця.

Як укласти договір страхування на 13 місяців?
Згідно з ЗУ «Про Страхування», найбільший термін дії договору страхування є один рік. Трапляються випадки, коли Державна Міграційна Служба України вимагає від іноземних громадян мати страховий поліс з терміном дії 13 місяців. За таких обставин ми оформляємо два договори страхування: на 1 місяць та 12 місяців. Що загалом складає 13 місяців.

Які медичні послуги входять до страхового покриття?

Чи можна укласти договір страхування іноземцю із-за кордону?

Звісно, що так. Страховку можна придбати онлайн за допомогою сервісу страхування іноземних громадян в Україні: medinsurance.pro. На всю процедуру знадобиться не більше 3 хвилин і страховий поліс буде у вас на e-mail. Електронна страховка має таку ж юридичну силу, як і паперовий варіант. Якщо людина подає документи до консульства України у будь-якій країні світу, достатньо прикласти до анкети свій електронний поліс (pdf-файл). При перетині кордону достатньо показати страховку на екрані телефону

Exit mobile version