Вт. Июл 1st, 2025

Найкращі фільми 2019 року. У кіноіндустрії був неврожайним 2019 рік. У густому, але прісному потоці кінопрем’єр лише зрідка миготіли по-справжньому знакові картини. Виберіть свій кращий фільм далі…

Брексит — фільм 2019

Ігри великої політики

Такі вони — закони XXI століття: найбільш принципові битви розгортаються не з пафосом на поле бою, а в офісах і без зайвого шуму. А ватажками народів стають не легендарні полководці в вишуканих мундирах, а непоказні соціологи в скромному одязі. Саме це прекрасно ілюструє фільм «Brexit».

Стрічку знято за гарячими слідами доленосного референдуму 2016 року, на якому британці проголосували за вихід Великобританії з Європейського Союзу. Лідером цього руху за відділення Туманного Альбіону від решти Європи був Домінік Каммінгс. Щоб загітувати британців проголосувати за вихід з ЄС, Каммінгс використовував революційно нові методи роботи з виборцями. Крім класичної гри на емоціях народу, він також провів власний соцопитування і привернув програмістів, без яких результат виборів був би зовсім іншим.

Джон Вік 3 — художній фільм 2019

Найбільш стильний бойовик

Це дійсно той рідкісний випадок, коли третій фільм у франшизі став не сумною інерцією її перших успішних фільмів, а дійсно перевершив своїх попередників і за стилем, і за видовищністю, і за масштабом.

«Джон Вік 3» підхоплює розповідь буквально в наступну ж хвилину після сцени, на якій завершилася друга частина. Головний герой намагається втекти від тотального переслідування абсолютно всіх кілерів Нью-Йорка. За його голову оголошується нечувана сума, чому полювання на Джона УІКа починає кожен, у кого в кишені знайдеться хоча б складаний ножик. Намагаючись виплутатися з цієї глухої пастки, протагоніст йде на угоду з кращими ворогами і гіршими друзями.

Цей фільм приголомшує своїми трюками, сценами бійок і перестрілок. Крім того, всі ці пишні феєрверки крові доповнюються вишукано тонованими кадрами, які надають романтичну атмосферу навіть найжорстокішими епізодами.

 

Аутсайдери — художній фільм 2019

Найшвидша спортивна прем’єра

Рідко зустрінеш спортивну драму, яка б не змушувала занудьгувати перед екраном представниць прекрасної статі. «Аутсайдери» — саме такий фільм, де добре витриманий баланс між божевільними перегоними та сімейними пристрастями, між гаражними експериментами й дружніми бесідами, між багатомільйонними угодами та подружнім взаєморозумінням.

Читайте також:  Ігор Молоток: політична партія «За майбутнє» йде на місцеві вибори 2020 року на Сумщині

Картина відтворює реальні події 1966 року, коли компанія Ford, ніколи раніше не створювала дійсно успішні спорткари, вирішила випустити кращий у світі гоночний автомобіль. Більш того, американський автовиробник поставив собі за мету перемогти на перегонах 24 години Ле-Мана неперевершену команду Ferrari. За створення такої машини під брендом Ford взялися кращі інженери та конструктори на чолі з гонщиками Керроллом Шелбі та Кеном Майлзом. В результаті створення цього гоночного автомобіля змінило життя кожного, хто був до нього причетний.

 

Джокер — художній фільм 2019

Фестивальна і касова сенсація 2019 року

Цю стрічку назвали основним претендентом на головні «Оскари» відразу після її прем’єри на Венеціанському кінофестивалі. Там «Джокер» завоював головний приз. А через кілька місяців ця картина стала першим в історії фільмом з провокаційним рейтингом R, який зібрав у світовому прокаті більше мільярда доларів. Не зважаючи на всі ці досягнення стрічки, у неї набралося і чимало Хейтера, які після кожної нової нагороди обурено запитують «За що ?!».

Сюжет картини є високохудожню історію хвороби психічно хворого клоуна. Живе він в Готем-сіті. Події розгортаються в 1981 році. Головному герою не щастить на кожному кроці. Звинувачує він у всьому навколишній світ, який загруз у беззаконні, жорстокості та смітті. Мати Джокера збожеволіла. На роботі його б’ють, а потім звільняють. Друзі його підставляють. Сусіди й родичі відвертаються. Пружина його образи на все і вся роками стискалася під всім цим пресингом, щоб в один жахливий день вистрілити потоком праведного гніву …

Додому — художній фільм 2019

Гідне українське кіно

З 2011-го кількість українських фільмів в кінотеатрах щорічно зростала. 2019 й перервав цю восьмирічну тенденцію, випустивши на широкі екрани близько 35 вітчизняних релізів (роком раніше було більше ніж сорок). Кількість стало переходити в якість. І «Додому» — тому підтвердження.

Читайте також:  Новый министр энергетики Галущенко задекларировал более 5 млн дохода за год "База знань"

За сюжетом в ході військових дій на Донбасі гине кримський татарин Назим. Тіло хлопця з київського моргу забирають його батько Мустафа і молодший брат Алім. Вони планують перевезти Назіма до Криму, щоб поховати в рідній землі. В ході поїздки вони зіткнуться з корумпованими лікарями, поліцейськими-хабарниками, провінційними злодіями й цинічними прикордонниками. Але хоч би важким не був шлях додому, Мустафа з Алімом спробують подолати всі перешкоди, щоб зберегти традиції та дати Назім знайти спокій в рідній землі.

 

Пляжний нероба — художній фільм 2019

Оригінальна комедія

2019 рік був відверто бідним на яскраві комедії. Тому ще яскравіше на їх фоні засяяла ця стрічка, в якій тверезих героїв в рази менше, ніж обкурених, випили або очманілих високими творчими ідеями.

У стрічці багато алкоголю і наркотиків, але це не типовий фільм про приколи на ґрунті п’яні. Через екран тут проходять гомосексуалісти, проститутки й трансвестити, але тут все пара вульгарних жартів про нетрадиційну орієнтацію. Гумор зосереджений в основному навколо настрою неохватного позитиву, яке постійно переживає головний герой на прізвисько Місячний пес. Цей поет постійно знаходиться під кайфом, веде розгульне щасливе життя, робить, що хоче, і часто потрапляє в епічно колотнечі. І завжди у нього на обличчі розпливається посмішка цілковитого щастя. І, чорт візьми, наскільки ж заразливо його грайливий настрій! Так, це один з тих фільмів, під час яких постійно посміхаєшся, а після титрів ловиш себе на думці, що не можеш чітко пояснити, що ж тебе насправді змушувало сміятися.

 

Рокетмен — художній фільм 2019

Вишуканий мюзикл

Творці «Богемської рапсодії» про Queen все-таки зуміли зробити висновки й не повторили образливі безглуздості того фільму у своїй новій роботі. Так народився найкращий мюзикл року «Рокетмен».

Фільм являє собою вільну фантазію за мотивами біографії Елтона Джона. Через екран проходять його дитинство і навчання в Королівській академії музики, перші виступи на сцені, перший альбом, відносини з матір’ю, друзями й коханцями, світові тури та, звичайно ж, його божевільні, епатажні наряди. З усього цього шаленого карнавалу подій виплітаються хіти Елтона Джона, які десятиліттями наспівує вся планета.

Читайте також:  Венедиктова подписала подозрение брату Вовка "База знань"

 

Дамбо — мультфільм 2019

Найефектніша кіно року для дітей

Кінокомпанія Disney продовжує знімати фільми за мотивами своїх старих легендарних анімацій. Не зважаючи на те, що багато глядачів з дитинства пам’ятають сюжети цих стрічок, вони із задоволенням йдуть на їх рімейки. Підтверджують це величезні касові збори кожного такого діснеївського фільму за мотивами анімації.

Оригінальний мультфільм про летючого слоненя вийшов в далекому 1941 році й став справжньою подією. Його кіноадаптація в рази переплюнула оригінал по видовищності, ефектів і масштабом. У центрі сюжету — маленьке слоненя Дамбо, який прибирає колишній цирковий ковбой Холт, який щойно повернувся з війни. Спочатку працівники цирку насміхаються над величезними вухами слоненяти, проте незабаром всім стає ясно, що це не недолік тваринного, а його унікальна перевага. Саме завдяки вухам він вміє літати. Коли ж Дамбо стає широко відомий, його продають в тематичний парк.

 

Месники Фінал — художній фільм 2019

Головний блокбастер року (якщо не всього десятиліття)

Багато епітети на адресу це фільму варто говорити у зв’язці зі словом «самий». Наприклад, це самий крупнобюджетний (356 млн дол.) І самий касовий (2,8 млрд дол.) Фільм в історії, а також це найтриваліша супергеройський стрічка (3 години 1 хвилина). Словом, цього вже достатньо, щоб нагородити дане кіно званням «Наймасштабніший блокбастер десятиліття».

Картина продовжує події, показані в попередній частині «Месники: Війна нескінченності», коли титан Танос зумів здійснити свій жорстокий задум, знищивши половину Всесвіту. Ті, що вижили супергерої готують план помсти Танос і підраховують втрати після епічність битви в фіналі попереднього фільму. На планеті Земля панує хаос. Не зважаючи на це, Чорна вдова, Людина-мураха, капітан Америка та інші вцілілі герої збирають всі свої сили й намагаються відшукати Таноса на просторах Всесвіту для фатальної битви.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Comments links could be nofollow free.