Пн. Май 20th, 2024

Кормовими добавками називають специфічні доповнювачі до щоденного раціону харчування птиці, свиней та великої рогатої худоби. Вони покликані регулювати кількість та пропорції в кормі поживних та біологічно активних речовин.

Корми, кормові добавки, зокрема нетрадиційні, допускаються до виробництва та застосування лише за наявності сертифіката відповідності чи декларації відповідність, передбачених законодавством. Вимоги до них повинні бути не нижче відповідних вимог міжнародних стандартів. Компанія Вибір — Кормові добавки для сільського господарства, кормові добавки для птахів, кормові добавки для свиней, кормові фосфати, а також вітаміни для тварин, в будь-якій кількості в залежності від потреб наших клієнтів.

Компания Выбор — Кормовые добавки допомагає сільськогосподарським підприємствам будувати успішний бізнес, пропонуючи їм високоефективні і якісні кормові добавки, які підвищують показники продуктивності тварин, забезпечують збереження поголів’я, збільшують вихід м’яса, покращують показники якості і є незамінними для забезпечення здоров’я.

Історія виникнення кормових добавок

Історія їх виникнення досить довга. Вони використовувалися ще коли селяни маючи можливості виростити якісне зерно або хоча б кормовий буряк на своїх городах, годували худобу звичайною скошеною травою, але при цьому напували їх водою з додаванням вапняку, солі або крейди. І нахвалитися не могли, як швидко і без проблем зі здоров’ям піднімається поголів’я, що міститься на звичайній люцерні та пиреї. Вже на той час всі тямущі господары знали, що корову після отелення потрібно відразу ж напоїти теплою і дуже солоною водою, хоч і не могли пояснити, чому саме солоною, а не солодкою чи кислою. Тоді ще ніхто і знати не знав, що цей процес називається відновленням водно-електролітного балансу і тим більше ніхто не здогадувався,

Навіщо потрібні кормові добавки?

Зараз існує досить широкий асортимент кормових добавок, деякі з них застосовувати необхідно обов’язково, інші лише за бажанням. Але те, що вони приносять величезну користь тваринам – факт незаперечний.

Читайте також:  Асортимент кущорізів Gardena

Залежно від походження та за умови правильно прорахованих дозувань, вони мають властивість посилювати баланс окремих елементів харчування між собою, допомагають організму використовувати вітамінно-мінеральний комплекс корму повною мірою, регулюють кількість вітамінів у крові та швидкість виведення шлаків та різних токсинів, а також подвоюють швидкість засвоєння поживних речовин.

Але щоб повністю осмислити всю силу значущості цих доповнювачів, потрібно їх класифікувати, а потім звернутися до конкретики — як діє та чи інша група на організм тварини і який у результаті виходить ефект.

Класифікація кормових добавок для сільськогосподарських тварин

Сучасний ринок пропонує кормові добавки для тварин як рослинно-біологічного походження, так і хімічного, тобто лабораторного виробництва. Вище вже було зазначено, що на сьогоднішній день їхній асортимент величезний і з кожним роком на сільгосп виставці демонструють дедалі більше новинок, як окремих, так і в комбінованому складі.

Отже, застосовуються такі види кормових добавок:
1. Технологічні — це переважно органічні кислоти, які вводять у корм дрібними концентрованими дозами: мурашина кислота, бензойна кислота, молочна кислота. А також комбіновані інгібітори цвілі та адсорбенти токсинів.
2. Сенсорні – це суто хімічні речовини, ароматичні добавки.
3. Харчові:
А) Нормалізуючі елементи харчування
Б) Регулюючі здоров’я тварин
В) Енергетичні.
4. Зоотехнічні – це ветеринарні антибіотики, пробіотики, пребіотики, ферменти, протеїни.
5. Комбіновані добавки, до складу яких входить альянс ідеально підібраних доз представників усіх або кількох вищезгаданих груп.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *