Чт. Июл 18th, 2024

Чому такі небагаті країни, як Албанія чи Молдова, вже вакцинуються найкращою із наявних вакцин, а ми — у хвості поїзда? Детально розбирає Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Як той, хто кричав про «мародерів на крові» сам став мародером на вакцині?

Зе-команда спочатку «провтикала» заходи з протидії пандемії коронавірусу, а тепер — і вакцинацію. І доступ до нормальної вакцини, а не фуфломіцину невідомого походження, українці отримають не раніше квітня 2022-го року.

А тепер — детальніше про ці самі фуфломіцини. Численні ділки в Україні зрозуміли, що на європейській чи американській вакцині не заробиш, а от на китайській і російській рідині, що зветься вакциною, можна ого-го-го скільки наварити! В результаті заручниками цієї жадібності з благословення влади стала ціла країна.

Як якісною вакциною Pfizer вже вакцинуються найелітніші? Хто нагріє руки на постачанні неякісної китайської вакцини, яка ще недосліджена належним чином? Коли наше МОЗ і Володимир Зеленський припинить вдавати, що все під контролем?

Готові щепитися від коронавірусу? І якщо так, то чим саме?

Дивіться проєкт журналістських історій «Без цензури» спеціально для порталу «Цензор.НЕТ», в нас нічого особистого — тільки факти.

Читайте також:  «Слуга» Алексей Кузнецов: криминал, работа в ОРДЛО, финансирование террористов «ЛНР»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *