Пт. Июл 19th, 2024

У неопалюваній теплиці яку можна купити за посиланням https://novateplica.com.ua/uk/ вирощування будь-чого в холодні місяці зими може здатися неможливим. На жаль, це не так! Ключем до успіху є знання того, як користуватися теплицею без опалення та які рослини підходять найкраще.

Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Використання неопалюваної теплиці взимку Теплиця без опалення взимку дозволить вам не тільки вирощувати витривалі овочі, але й вирощувати ніжні однорічники , розмножувати багаторічники та зимувати чутливі до холоду рослини. Звичайно, це допомагає знати, як ефективно використовувати неопалювану теплицю (або «холодний будинок», як її можна назвати) і які рослини найбільше підходять для цього прохолодного середовища.

Протягом дня типова теплиця затримує тепло від сонця, що дозволяє рослинам усередині залишатися теплими вночі. Однак, коли зимові ночі стають дуже холодними, мороз може пошкодити теплицю без додаткового захисту. Які види захисту доступні замість тепличних обігрівачів ? Це може бути так само просто, як додавання одного або двох шарів садового волокна на ваші рослини (не забувайте знімати покриття протягом дня, щоб вони не перегрівалися) і розміщення бульбашкової плівки навколо ваших горщиків, щоб допомогти ізолювати коріння рослин і запобігти глиняним горщикам. від розтріскування.

Садівничу пухирчасту плівку також можна використовувати для шарування внутрішньої частини теплиці. Так необхідне сонячне світло все одно буде проходити, але додатковий шар захисту забезпечить безпеку ваших рослин вночі. Швидше за все, ваша неопалювана теплиця являє собою просту структуру холодного каркаса або обруча.

Така конструкція дуже проста в експлуатації взимку і досить дешева. Його слід розташувати так, щоб на нього потрапляло якомога більше природного сонячного світла, подалі від вітрів і якомога ближче до джерела води. Слідкуйте за термометром, особливо коли йдете назустріч весні. У багатьох регіонах температура може бути в межах  від -1 до 4 С. в один день і  від 16 до 21 С. наступного дня (у закритій теплиці вона може бути набагато вищою). Рослини не часто оговтуються після раптового перегріву, тому обов’язково відкрийте теплицю, якщо температура загрожує різким підвищенням.

Читайте також:  Чем привлекательны прогулки на яхте

Що вирощувати в неопалюваних теплицях

Коли у вас є теплиця з регульованою температурою, небо є межею того, що можна вирощувати протягом зимових місяців. Однак, якщо ваша теплиця — справа проста, без тепла, не впадайте у відчай. Використання теплиці без опалення все ще може надати вам багато можливостей. Неопалювану теплицю можна використовувати для вирощування зелені взимку , початку теплого сезону однорічних рослин, розмноження ландшафтних багаторічників і захисту від морозів рослин під час зимових холодів. Крім зелені, як-от шпинат і салат , ви можете вирощувати холодостійкі овочі, такі як капуста та брокколі, у своїй теплиці без опалення.

Селера , горох і незмінно популярна брюссельська капуста також є чудовим вибором овочів у прохолодну погоду для вирощування в теплицях без опалення. Інші зимові тепличні рослини, які процвітають протягом зимових місяців, — це коренеплоди. Зимові температури насправді стимулюють вироблення цукру в деяких коренеплодах, тож ви отримуєте найсолодшу моркву, буряк і ріпу, які тільки можна собі уявити.

Але не зупиняйтеся на досягнутому у своєму садівництві взимку. Іншим варіантом є багаторічні трави – добре підходять орегано , фенхель , шніт-цибуля та петрушка (дворічна). Морозостійкі квіти, такі як календула , хризантема та братки , не тільки процвітають у холодному домі, але й цвітуть усю зиму. Багато однорічних і багаторічних рослин, які можуть бути невитривалими у вашому кліматі на відкритому повітрі, справді процвітатимуть у теплиці, навіть ті, які висіяні восени, виростуть і дадуть рясне цвітіння наприкінці зими до початку весни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *