Пн. Май 20th, 2024

Кожна людина витрачає третину свого життя на сон. Протягом трудового дня організм виснажується емоційно та фізично. Наше здоров’я безпосередньо залежить від здорового сну. Для відновлення витраченої енергії потрібен комфортний відпочинок. Перед вибором спального місця слід вирішити – це буде ліжко або диван. Не слід забувати, що конструкція повинна підходити до загального стилю кімнати. Якщо у вашій квартирі немає місця для повноцінного ліжка, на допомогу прийде диван. Їхній асортимент різноманітний, ось тільки не кожна модель забезпечить необхідні умови для комфортного відпочинку. Перед покупцем постає питання, який диван вибрати для щоденного сну? Здавалося б, у чому проблема. Однак існує маса тонкощів та певних характеристик, які мають полегшити ваш вибір. Проте якщо з вибором у вас все ж таки виникають труднощі, то фахівці магазину Kram-UA охоче вам допоможуть в цьому. В асортименті магазину представлений широкий ряд моделей усіх типів диванів, зокрема диванів-ліжок для сну. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/dyvany/dyvan-lizhka/.

Моделі диванів

На меблевому ринку найбільш затребуваними конструкціями диванів стали – кутові та прямі.

Кутові дивани складаються з великої кількості місць. Конструкція може трансформуватися в окремі «острівці», завдяки секціям, що відокремлюються. Висунувши спальне місце можна отримати велике двоспальне ліжко.

Класичний варіант – прямий диван. Така конструкція підійде для вузьких кімнат чи приміщень із маленькою площею. Часто через розкладний механізм такі моделі називають «книжками».

Механізми трансформації

Одним із найважливіших факторів, що впливає на вибір ідеального дивану для сну — це механізм трансформації, тобто спосіб розкладання та складання дивану. Зрозуміло, не кожна людина зможе чудово провести ніч на нерозкладеному дивані. Тому так важливо звернути увагу на простоту механізму розкладання дивана, а також продумати розташування меблів у вашій квартирі та кімнаті, щоб не обмежувати простір розкладання. Найпростішими механізмами є «аккордеон», «дельфін» та «викочувальні». Головний критерій вибору – процес розкладання не має бути занадто складним для вас. Тому в магазині завжди перевіряйте цю особливість.

Читайте також:  Владимир Бова (Вова-Бова) фигурант журналистского расследования про мошенников с российскими корнями

Внутрішнє наповнення диванів

Матеріал наповнювача дивану має велике значення і є одним з основних критеріїв при відборі. Найчастіші вимоги, які ставить покупець: матеріал не викликає алергії, легкий, не накопичує пил, дешевий.

Існує три види наповнення:

  • Пружинний блок
  • Поролон
  • Комбінована маса

Пружинні блоки в дивані прослужать довгі роки, тільки спати на такій конструкції без ортопедичного матраца буде проблематично. У деяких моделях пружинні блоки комбінують із поролоном.

Поролон – найдешевший матеріал із низькою зносостійкістю. Його м’яка текстура не викликає алергічної реакції. Майже через кілька років він починає зазнавати процесу руйнації, що призводить до деформації спального місця.

Найкращий варіант для диванного наповнювача – комбінована маса. У більшості випадків вона складається з повсті та ватину, латексу та поліуретану. Конструкції з таким наповненням коштують дешевше, а їх міцність набагато вища за поролонові наповнювачі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *