Ср. Мар 26th, 2025

Арбітраж — один зі способів заробляння грошей, під час використання якого отримують дохід із різниці у вартості певного активу. Популярним різновидом цього способу заробітку є арбітраж криптовалюти. Що це таке, як можна отримати дохід, займаючись такою діяльністю?

У сфері торгівлі криптовалютою існує таке поняття, як торгова пара. Це 2 різних активи, один з яких можна поміняти на криптовалютній біржі на інший.

Ми знайшли більш розширену інформацію про заробіток в арбітражі крипти. Редактори сайту AffCommunity розкрили цю тему більш детально. Читай статтю тут.

Арбітраж криптовалюти — що це таке, для чого використовується?

Нині в онлайн-просторі діє безліч криптовалютних бірж, і курси в торгових парах на різних криптобіржах неоднакові. Цим користуються трейдери, які займаються арбітражем крипти. Вони шукають можливість придбати криптовалюту з торговельної валютної пари за нижчою ціною, роблять це, після чого перепродують її за завищеним курсом, отримуючи прибуток від проведеної операції. У результаті проведення такої операції на руках у трейдера опиняється первісна валюта, але вже у вигляді більшої суми, ніж перед початком угоди.

Іноді трейдери використовують ускладнені схеми продажу криптовалют, у яких використовуються довші ланцюжки конвертації. У них входять уже на два види крипти, на три або більше. Однак кінцевий результат виходить тим самим.

Як заробляють на арбітражі криптовалюти сучасні трейдери? Нині криптовалютних бірж існує дуже багато, їх офіційно зареєстровано понад тисячу. На кожній з крипто бірж встановлено свої курси на торгові пари. Трейдери за допомогою сканерів або ботів шукають різницю в цінах на різних майданчиках і потім використовують її для отримання прибутку. Ручний пошук різниці у вартості криптовалют занадто тривалий і кропіткий, тому його не використовують.

Читайте також:  Компанія "Рівелта": багатопрофільне підприємство з високими стандартами якості

Так само є варіант заробітку з партнерськими мережами у вертикалі crypto. Зі списком таких Партнерських мереж можеш ознайомитися за посиланням.

Яким може бути арбітраж крипти, основні різновиди цієї діяльності

Існують такі види арбітражу криптовалюти: між- або внутрішньобіржовий, а також міжнародний. У кожного з них є свої особливості.

Внутрішньобіржовий арбітраж передбачає перепродаж валюти всередині однієї біржі. Це можливо за умови відмінності ціни криптовалюти в одній частині крипто біржі від тієї, яка встановлена в іншій її частині. Також у цьому випадку може використовуватися P2P-арбітраж, за якого один трейдер купує валюту безпосередньо в іншого продавця, знайшовши його за допомогою відповідного оголошення на майданчику.

Міжбіржовий арбітраж передбачає проведення операцій з торговельними парами на різних біржах, а міжнародних — на криптобіржах з різних країн.

Популярні стратегії, що використовуються трейдерами для арбітражу криптовалюти:

  1. Міжбіржовий на CEX. Цей вид арбітражу частіше за інших використовується новачками. У цьому випадку трейдер купує криптовалюту на одній із криптобірж, після чого реалізує її на іншому майданчику.
  2. Класичний «трикутний» на CEX. При використанні цієї стратегії трейдери користуються невідповідністю ціни трьох різновидів крипти на біржі. Обмінявши одну криптовалюту на іншу, трейдер потім змінює її на третю, ціна якої надто завищена щодо першої. Проведення цього ланцюжка фінансових операцій дає змогу отримати у фіналі суму, що істотно перевищує ту, яка була в нього спочатку.
  3. P2P-арбітраж. Передбачає укладення угод між користувачами безпосередньо.
  4. Міжнародний P2P-арбітраж. При використанні цієї стратегії трейдери торгують на децентралізованих криптобіржах. Такі майданчики не ідентифікують їх і не вимагають проходження верифікації. У цьому випадку отримання прибутку відбувається теж за рахунок використання різниці цін.

Багато трейдерів-початківців, дізнавшись, що таке арбітраж криптовалюти, починають займатися цим видом заробітку. Однак для досягнення успіху одного бажання недостатньо. Щоб отримувати високий прибуток, необхідно постійно вдосконалювати свої знання в цій галузі, комунікувати з іншими трейдерами, напрацьовувати необхідні практичні навички. Постійно вдосконалюючись і збільшуючи свій практичний досвід, ви зможете отримувати досить високі заробітки на арбітражі криптовалюти.

Читайте також:  Обменник криптовалют в Киеве CoinsBar

Скільки можна заробити?

Багато новачків, які тільки розпочинають цей вид діяльності, цікавляться — скільки можна заробити на арбітражі криптовалюти? Якщо ви займатиметеся такою діяльністю регулярно і вкладете в неї щонайменше дві тисячі доларів, розмір вашого щомісячного заробітку становитиме приблизно 2 000 $ — 3 000 $, а, можливо, і більше. Усе залежатиме від вкладеної вами початкової суми і ваших старань. На місяць ви зможете отримувати від 30 до 100% від розміру вашого початкового капіталу.

Які навички слід набити новачкові читай в докладній статті за посиланням.

Основні моменти

  1. Арбітражем криптовалюти називається популярний спосіб отримання доходу з використанням відмінності вартості різних видів крипти на певних майданчиках. Фактично, ця схема виглядає наступним чином. На одній криптобіржі валюту купують за доступнішою вартістю, а на іншій продають за вищою. Для пошуку різниці у вартості крипти трейдери користуються спеціальними програмами, які мають назву «сканери».
  2. Розмір заробітку на арбітражі крипти здатний досягати двох, трьох і більше тисяч доларів на місяць, залежно від величини стартового капіталу. Починати таку торгівлю має сенс із суми в 2 000$, не менше. Якщо сума буде меншою, значна частина прибутку піде на оплату відсотків.
  3. Щоб розпочати заробляння грошей за допомогою арбітражу крипти, спочатку необхідно відкрити гаманець, після чого слід підібрати торгові валютні пари і крипто біржі, купити програму-сканер. Також слід розібратися в законах і нюансах роботи цього ринку, ретельно вивчити теорію, навчитися управлінню ризиками. Освоївши все це, можете приступати до арбітражу криптовалюти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Comments links could be nofollow free.