Сб. Май 18th, 2024

Браслет на ногу – анклет – незвичайна прикраса, популярність якої лише набирає обертів. Погодьтеся, побачити ювелірні прикраси у вухах, на шиї чи руках зовсім не новина, а саме анклети з золота дозволять здивувати оточуючих.

Золоті ножні браслети

Світ ювелірних прикрас не визнає одноманітності, він знаходиться в стані постійного розвитку: з’являються нові тренди, популярні метали та каміння. Звісно, вироби із золота 585 проби завжди будуть вважатися класикою, а от який саме виріб з нього створено  грає велику роль в сучасному світі.

Купити браслет на ногу (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/braslety-na-nogu/) сьогодні – чудовий варіант подарунку для дорогої людини або для людина, яка все має. Ціна на такі вироби залежить від металу виготовлення та оздоблення (каміння та підвіси).

Варіанти анклетів:

  • Із жовтого золота;
  • Із білого золота;
  • Із червоного золота;
  • З фіанітами та дорогоцінним камінням;
  • З різноманітними підвісками, як приклад, серце, зірочка, дельфін, підкова, квітка.

Сучасні модні експерти радять обирати тонкі браслети на ногу, таким чином можна підкреслити стрункість ніг та візуально їх подовжити. А сам матеріал та додаткове оздоблення вже доведеться обирати на свій смак, адже в цьому питанні не може бути неправильного чи нестильного варіанту. Основна і напевно єдина порада – намагайтесь гармонійно поєднати інші прикраси як от золоті браслети на руку (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/braslety/), ланцюжки чи каблучки з вашим новим аксесуаром.

Кому можна носити анклет

В сучасного світі майже не залишилось жодних табу то й анклети сьогодні не є виключенням. Раніше такі прикраси носили дівчата, щоб показати людям свій сімейний стан, сьогодні це лише прикраса. Саме тому а ні вік, а ні соціальний стан не грають ролі при виборі ножного браслету, та й носити його можна на будь якій нозі.

Читайте також:  Orising Hair Loss System: ефективне зміцнення вашого волосся

Як підібрати браслет на ногу:

  • Треба визначитись із металом виробу, та пам’ятайте, що ножний браслет із золота 585 проби підійде майже під всі інші прикраси, що є у вашій ювелірній скарбничці;
  • Оберіть додаткове оздоблення анклету: одна чи декілька підвісок, каміння або фігури;
  • Зробіть замір щиколотки, якщо не має такої змоги – обирайте анклет із вільним замком (декілька ланок фіксації).

Історія ножних браслетів почалася в теплих країнах, тому й не виникало питання в яку пору року їх носити. В Україні браслет на ногу можна носити майже половину року, коли на вулиці достатньо тепло. Але й не варто обмежуватись цим періодом. По-перше, прикрасу на ногу можна взяти у подорож в теплі країни взимку. По-друге, анклет можна носити  вдома, адже ви купуєте прикрасу для себе, а не для оточуючих. Таким чином. Можна зробити сміливий висновок, що принаймні один браслет на ногу має бути у скриньці кожної модниці.

В магазині Золотий Стандарт (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/) також є браслети на ногу із золота 585 проби, із білого та червоного металу, із серцями та зірочками, із знаками зодіаку та мінімалістичні – тут ви знайдете прикраси на будь який смак.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *