Пт. Июл 19th, 2024

Коли можлива Імплантація зубів в Києві по недорогій ціні? Читайте відповідь на це питання, та дізнайтесь більше про імплантацію зубів. Як заощадити свої кошти на стоматології та при цьому отримати високу якість.

Недорога Імплантація зубів можлива при таких умовах:

    1. Якщо ви знайшли чесного лікаря (хірурга імплантолога), для якого більш важливим є ваше здоровья, ніж ваші гроші, — то ви щасливчик.
    2. Якщо ви потрапили на акцію чи знижку.

Звертайте увагу на виробників імплантантів! Важливо, щоб ви дізнались, якого виробництва є самі матеріали імплантантів. Корейські дешевші, але в якості не поступаються швейцарським, тому Ви можете заощадити і не переплачувати за бренд. Але якщо Вас не цікавить економія, то Вам зроблять з обраного вами матеріалу.

Зберегти здорову та красиву посмішку на довгі роки – саме те, про що мріє кожен. Зуби відіграють дуже важливу роль у повсякденному житті. Вони допомагають нам пережовувати їжу, яка насичує організм необхідними мікроелементами та поживними речовинами. Але що робити, коли зуби сильно пошкоджені або відсутні взагалі? Саме зубна імплантація – це вирішення проблеми.

Що таке імплантація зубів та її види?

Імплантація зубів – новітня технологія, основною метою якої є заміщення втрачених зубів спеціальними імплантами. Вони встановлюються у щелепу та мають вигляд звичайних зубів.
Імпланти складаються з:

1. Основної частини (імпланта) –саме він встановлюється у щелепу та може бути різних форм.
2. Абатмент – необхідний для з’єднування імпланта з коронкою.
3. Коронка – саме вона задовольняє естетичні вподобання пацієнта і робить зуб ідентичним до інших.

Види зубних імплантів

Існують декілька видів імплантів:
1. Імпланти кореневої форми застосовуються найчастіше, мають вигляд гвинта з різьбою та повторюють форму живого зуба. Встановлюються безпосередньо у кісткову частину щелепи.
2. Субперіостальні встановлюються під яснами, між зубною кісткою та окістям. Вони займають досить багато місця, що дозволяє міцно утримувати зубний протез.
3. При збережені кореня зуба застосовують ендодонтично стабілізовані імпланти. Завдяки своєму кріпленню зменшується час загоєння після встановлення імпланта. Конструкція кріпиться в кісткову тканину через верхівку кореня.
4. Внутрішньослизові – єдині конструкції, які не встановлюються у кісткову частину щелепи, за рахунок чого є більш рухливими та менш травматичними. Найчастіше використовуються в якості стабілізатора для протезів.

Читайте також:  Группа крови и резус-фактор

Коли необхідно встановлювати імпланти?

Існує хибна думка, що імпланти встановлюють лише людям похилого віку. Важливо розуміти, що відсутність одного або декількох зубів може впливати на стан щелепи. Відсутність зубів може провокувати розвиток різних захворювань, зміну прикусу, зміщення зубів. Імплант – це не лише естетичне задоволення потреб, але й функціональне.

Інші причини для встановлення імплантів:

• Відсутність двох бокових або передніх зубів;
• Порушення жувальних функцій зубів;
• Великі проміжки між зубами, внаслідок видалення зубів мудрості;
• Відсутність майже усіх зубів або іншими словами адентія;

Протипоказання щодо імплантації зубів

Встановлення імплантів – досить довгий та складний процес, до якого потрібно бути підготовленим. Необхідно добре знати свій організм, аби бути впевненим у тому, чи не маєте ви протипоказань:

• Психічні розлади;
• Ракові захворювання;
• Проблеми з серцем;
• Захворювання крові;
• Вагітність;
• Скреготіння зубами;
• Атрофія тканин кістки.

Наявність даних протипоказань може вплинути на час загоєння ран або викликати кровотечу. Саме тому дуже важливо провести якісну діагностику перед початком лікування.

 

Переваги імплантації

Однозначно найбільшою перевагою імплантів є заміщення втраченого зуба, але мало хто знає про інші переваги:

1. Імплант не відрізняється зовнішнім виглядом від інших зубів;
2. Імплант не впливає на стан сусідніх зубів;
3. Ясна зберігають свій естетичний вигляд, на відміну від знімних протезів, які можуть викликати запалення ясен;
4. Можна їсти будь-яку їжу, навіть дуже тверду, не боячись наслідків;
5. Догляд за імплантами не відрізняється від звичайного догляду за зубами;
6. Довгий термін користування імплантом (не менше 15-20 років).

Не зважаючи на протипоказання, імплантація зубів в Україні користується досить великим попитом не лише у людей похилого віку, але й серед молоді. Сьогодні втрата зуба не є проблемою, адже існує багато способів його заміщення. Багато стоматологічних клінік надають послуги імплантації зубів у Києві за доступними цінами, потрібно лише обрати.

Читайте також:  Роман Левицький - неочікувані сучасні тенденції в пластичній хірургії

Імплантація зубів в Києві. Стоматологія на Позняках у клініці “Elma” — це, в першу чергу, недорогі чесні ціни, та висока якість. Впевненість у гарному результаті від хирурга імплантолога із 20-річним стажем, комфорт та відмінне ставлення до кожного пацієнта. Адже головна мета стоматолгії “Elma” – дарувати здорові та красиві посмішки.

Джерело: https://elma.net.ua/implantacziya-zubov-vidy-i-opisanie-implantov/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *