Пт. Июл 19th, 2024

Напередодні новорічних свят китайська компанія Tronxy випустила на ринок, ймовірно, найдоступніший 3D-принтер в світі. Модель Tronxy X1 зі звичайним цінником $208 зі святковим купоном продається всього за  $108.99.

3D-принтер Tronxy X1 відноситься до апаратів початкового рівня, більш того, він поставляється як набір компонентів, які потрібно зібрати разом. Зате це непоганий спосіб більше дізнатися про саму технологію тривимірного друку і вивчити обладнання, яке нерідко має приховані особливості. 3D-друк — не найпростіше справа, але дешевизна моделі Tronxy X1 мінімізує ризики при її освоєнні.

Робочий простір принтера всього 150х150х150 мм, він не підходить для друку масивних предметів. Є певні нюанси і з деталізацією, за замовчуванням діаметр сопла 0,4 мм, але при бажанні його можна замінити на більш тонкий аналог, з діаметром 0,1 мм. В якості витратного матеріалу принтер використовує полміерние нитки PLA — одні з найдешевших і доступних на ринку. Як джерело команд можна використовувати додаток на комп’ютері або готові креслення на SD-картах.

Читайте також:  Запчасти для сельхозтехники: как выбрать надежного поставщика

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *