Сб. Май 18th, 2024
Представляємо найкращого пластичного хірурга України Романа Левицького. 27 років він займається пластичною хірургією. 

За цей час доктор Левицький провів 16 тисяч успішних операцій, працював та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції та Америці.Наразі Роман Левицький є єдиним з українських хірургів, який мають право виконувати пластичні операції не лише в Україні, а й за кордоном. Що дозволяє говорити, що він Найкращий пластичний хірург України.Також Роман Левицький займається науковою роботою, пише статті із пластичної хірургії, які опублікуються у багатьох спеціалізованих медичних виданнях.

Після отримання базової медичної освіти доктор Роман Левицький закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти, таким чином здобув базову освіту з пластичної та естетичної хірургії.

У 2013 році пластичний хірург Роман Левицький підтвердив свою медичну освіту склавши кваліфікаційний іспит у Німеччині, після чого був прийнятий на роботу провідним пластичним хірургом в одній із найкращих клінік пластичної хірургії ФРН у місті Хайдельберг-Proaesthetic. Також у 2015 році Роман Миронович Левицький працював у клініці AOZ у місті Дюссельдорф, також у ФРН.

Роман Миронович Левицький заснував Клініку “Пластична хірургія Левицького”, що розташована за адресою м. Київ, вул. Симона Петлюри 7/9
тел.: +380666823388

Доктор Роман Мионович Левицький про сучасну пластичну хірургію:

Кращий пластичний хірург Києва Роман Левицький про те, що таке  пластична, реконструктивна та естетична хірургія

Пластична, реконструктивна та естетична хірургія  надає послуги з лікування як уроджених, так і набутих порушень естетики, форми та функцій. Досвідчені пластичні хірурги; На додаток до естетичних втручань, таких як деформації обличчя, ущелина губи та неба у немовлят, деформації щелепи та лицьових кісток, естетичні операції грудей, вони відповідають на потреби гілки, такі як деформації статевих органів та відновлення вирубаних кінцівок.

Деякі з додатків пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії:

Естетичні операції на носі (ринопластика) 

Один з найважливіших факторів, що визначають форму особи, це ніс. Іноді надмірно великий, широкий або вигнутий ніс може викликати естетичні проблеми у людей і негативно впливати на впевненість у собі та соціальне життя людини. Естетичні операції із зміни форми носа називаються ринопластикою .

Читайте також:   Роман Левицький про інновації останніх 10 років у пластичній хірургії

Ринопластика може виконуватися двома різними методами, відомими як відкрита та закрита техніка. Вибір методу визначається лікарем з урахуванням структурних показників людини. Ці операції виконуються під місцевою чи загальною анестезією залежно від потреб людини.

Читайте також:  Роман Левицкий об инновациях последних 10 лет в пластической хирургии

Іноді за допомогою ринопластики можна лікувати відхилення носової перегородки, при якому вигнута носова кістка ускладнює або перешкоджає диханню, а також гіпертрофію носових раковин, при якій тканини носа набухають з алергічних причин та викликають закладеність носа.

Операції з ринопластики зазвичай займають кілька годин. Тампони, поміщені після операції, видаляються протягом декількох днів, і для того, щоб пацієнт міг повернутися до свого повсякденного життя, достатньо тижневого періоду відпочинку. Після операції потрібно кілька місяців, щоб набряк повністю зник і форма носа повністю стабілізувалася.

Естетичні операції грудей (зменшення, збільшення та підтяжка)

Форма та розмір грудей сильно впливають на повсякденне життя жінок. Естетичні операції грудей можна розділити на три категорії: збільшення, зменшення та підтяжка грудей. Надзвичайно великі груди можуть викликати естетичні проблеми, а також порушення постави та біль у спині. Маленькі груди або обвислі груди з різних причин може турбувати людину естетично та негативно впливати на психологію.

Протези грудей, заповнені рідиною, використовуються при операціях зі збільшення грудей, що є одним з найчастіше застосовуваних естетичних додатків. Найбільш переважними є протези на основі силікону. Хоча ці операції іноді застосовуються, коли обидві груди маленькі, іноді вони застосовуються між двома грудьми та для забезпечення симетрії з іншими формами тіла.

Операції зі зменшення грудей естетично покращують зовнішній вигляд надмірно великих грудей, коригують такі стани, як порушення постави, і пропонують комфортніше життя.

Операції з підтяжки грудей — це операції, які можна виконувати разом з іншими операціями на грудях, так і самостійно. Залежно від часу за допомогою операцій з підтяжки грудей можна відновити обвислі груди до її старих форм через збільшення ваги або годування груддю.

Операції з видалення жиру (ліпосакція)

Надлишок жиру в певних частинах тіла, званий регіональним мастилом, є естетичною проблемою. Цей зайвий жир можна видалити за допомогою ліпосакції. Ліпосакція проводиться шляхом вакуумування жирових тканин, які стають рідкішими за допомогою канюль. Ліпосакція – це не метод схуднення. У зв’язку з цим важливо, щоб людина до операції була в ідеальній вазі.

Читайте також:   Регулятор збільшив тариф на послуги постачальника «останньої надії» «База знань»

Операції з абдомінопластики

Тканини черевної порожнини можуть розслабитися, і може виникнути провисання через швидку втрату ваги після надмірного збільшення ваги або після вагітності. Навіть якщо людина має ідеальну вагу, ці перегини можуть спричинити естетичний дискомфорт. Операції, які видаляють ці провислі тканини і забезпечують естетичніший і здоровіший вид живота, називаються операціями з підтяжки живота (абдомінопластикою). Абдомінопластика – це не метод схуднення. Тому важливо, щоб перед цією операцією люди були в ідеальній вазі.

Читайте також:  Tesla может построить электрическую лодку для общественного парка Giga Texas

Операції на повіках (блефаропластика)

Повіки мають велике значення з погляду естетики особи, поряд із поглядом. Такі проблеми, як провисання, зморшки, набряк і т. д., що виникають на повіках, негативно впливають на естетику очей і, отже, на естетику обличчя. Зморшки, в’ялість шкіри та жирові відкладення, які зазвичай спостерігаються на верхньому столітті через вік, створюють естетичні проблеми, у той час як набряклість та зморшки під очима зазвичай видно на нижньому столітті. За допомогою операцій на повіках (блефаропластика) можна усунути різні естетичні проблеми, що виникають на нижніх та верхніх повіках, іноді через вік, а іноді через генетичні особливості.

Операції з підтяжки брів

Низькі брови, які є одним з найважливіших компонентів естетики особи, опускаються нижче, ніж вони повинні бути, змушують людину виглядати більш втомленою та старшою. Усунути ці проблеми можна за допомогою операції з підтяжки брів. Під час цих операцій виправляється як загальне положення брів на обличчі, так і усуваються зморшки всередині та навколо середини брів. Операції з підтяжки брів іноді можна застосовувати у поєднанні з операціями з підтяжки повік та особи, щоб надати людині молодшого та естетичнішого вигляду.

Операції з підтяжки обличчя

Залежно від похилого віку та часу тканини обличчя провисають і руйнуються під час руху вниз. Ці провисання та колапси — найбільш характерні риси зображень людей похилого віку. Відновити форму обличчя та омолодити людину можна за допомогою операцій з підтяжки обличчя. В основному операції з підтяжки обличчя засновані на підтяжці та корекції тканин обличчя, а також видаленні надлишків в’ялої шкіри. Операції з підтяжки обличчя іноді супроводжуються підтяжкою брів та операціями на віках. У поєднанні таким чином людина виглядає молодшою.

Читайте також:   Новий міністр енергетики Галущенко задекларував понад 5 млн доходів за рік «База знань»

Ін’єкції жиру

Процес ін’єкції жиру, взятого з різних частин тіла, особливо з живота, для надання повнішого виду певним частинам тіла і особи називається ін’єкціями жиру. Ін’єкції жиру найчастіше роблять у тканині обличчя. До основних причин його застосування можна віднести збільшення обсягу губ, видалення зморшок на краю рота, освітлення підборіддя та пухлість вилиць. Крім особи, більш естетичний та повний зовнішній вигляд може бути досягнутий за допомогою ін’єкцій жиру в груди та стегна.

Читайте також:  Етапи вибору слухового апарату: рекомендації клініки "Центр Слуху"

Естетичні операції вуха

Вуха, які доповнюють естетику особи, важливі з раннього віку з погляду зовнішнього вигляду. Поява вух, що виступають, викликане недостатністю вушних складок або більшим, ніж у нормального, вушним хрящем, викликає естетичні проблеми і негативно позначається на житті людей. За допомогою естетичних операцій на вусі можна легко видалити виступаючий зовнішній вигляд вуха та покращити зовнішній вигляд людини. На відміну більшості пластичних операцій, естетичні операції у вухах можна проводити у дитинстві.

Операції на щелепі та вилицях

Операції на підборідді та вилицях сьогодні є одними з найпопулярніших естетичних операцій. Пухкі та виступаючі вилиці та кінчики підборіддя роблять обличчя більш гострим та естетичним, роблячи людину молодшою ​​та привабливішою. Для освітлення підборіддя та вилиць використовуються різні методи. Зазвичай це хірургічно встановлювані лицьові протези та імплантати, ін’єкції жиру, за яких застосовуються жири, взяті з різних частин тіла, тимчасові шкірні наповнювачі та методи підвішування. Вибір найбільш придатного для людини методу вирішується лікарем залежно від потреб.

Естетичні операції на ногах

Стрункі і красиві ноги з давніх-давен займали важливе місце у визначенні краси. Втрата естетичного виду через провисання, виступів, викривлень, перекосів тощо. буд. У ногах створює негатив для людей. Усунення цих естетичних недоліків можливе за допомогою аплікацій для естетики ніг. Ін’єкції жиру, операції з розтяжки стегон, естетичні операції на колінах і протези, що застосовуються для тонких ніг, можна віднести до естетичних застосувань ніг.

Роман Миронович Левицький заснував Клініку “Пластична хірургія Левицького”, що розташована за адресою м. Київ, вул. Симона Петлюри 7/9
тел.: +380666823388

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *