Пт. Июн 21st, 2024

Можливо, ви не замислювалися про те, що в сотнях мільйонів кришечок по всьому світу прихований чудовий дизайн, а також любов і творчість.

Якщо ви маєте кавовий бізнес, ми рекомендуємо TopPlast, це виробник кришок для паперових стаканів №1 в Україні. Придбати кришки ви можете за посиланням
https://ukrtopplast.com.ua/

1. Функції кришки для паперового стаканчика

Кришка для кави використовується для накриття чашки паперового стаканчика зі звуком клацання. На ній є горловина для пиття із застібками, які можна закривати чи відкривати. Між тим, кришка також має різні творчі форми.

Наше суспільство стає все більш динамічним, і все мотивує. З об’єктивної точки зору, кришка чашки для кави вважається дуже зручною.

Ви можете пити каву де завгодно, а не просто сидіти за офіційним столом. Випити можна як у метро, ​​так і пішки. Ви можете пити каву або інші напої під час прогулянки. Треба згадати, що раніше важко було по справжньому насолоджуватися чашкою кави на прогулянці.

2. Процес проектування кришки чашки для кави

Перша запатентована кришка для кави була винайдена в 1934 році і використовується виключно для холодних напоїв. У 1950 році чоловік на ім’я Джеймс Райфснайдер винайшов першу знімну кришку, але без горловини для пиття.

У 1960-х роках відбулися культурні потрясіння, і люди почали пити каву на прогулянці. 7-Eleven був першим магазином, де продавали каву з собою.

У той час почалася революція. У 1967 році чоловік на ім’я Френк винайшов щось на зразок кришки для чашки, яку можна було відчинити, і вона мала форму гітарного весла, щоб пити каву.

У 1975 році розробка кришки досягла безпрецедентного вдосконалення. Весло можна потягнути і зафіксувати на кришці, тому в наш час все більше людей стали пити каву, яку можна забрати.

Читайте також:  Lineage 2 Essence: Эволюция Классики в Современном Мире MMORPG

1984 рік став переломним в історії кришки для кавових чашок, коли була винайдена кришка зі значком для подорожей.

Можливо, ви бачили це тисячі разів, що також вирішило незліченну кількість проблем. Його особлива конструкція запобігає розбризкуванню кави на обличчя, оскільки він має вищий рот для пиття, ніж інші кришки для чашок.

Він має виступаючий край, щоб кава могла трохи охолонути, коли вона потрапляє в рот. У середній частині кришки чашки є невелика канавка для носика, щоб людям було зручніше пити та насолоджуватися гарним смаком кави.

Крім того, є досить маленький випускний отвір, щоб внутрішнє дихання не циркулювало, що помічається, коли кава капає вам на коліна. Таким чином, кришка для кави буде продовжувати розвиватися та реформуватися, і ви можете побачити прогрес у тому, що пластикові кришки перетворюються на безвідходні екологічні кришки.

Там, де життя нестримне, там невпинна любов до кави. Оригінальна спроба дизайнерів кришки чашки полягає в тому, щоб відчути пиття під час прогулянки, що так само добре, як насолоджуватися кавою з керамічною чашкою, сидячи в ресторані. Як відомо, насправді пити каву досить приємно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *