Ср. Июн 26th, 2024

Кабмін призначив заступником голови Фонду держмайна депутата Київради від Самопомочі Леоніда Антоненка, який є фігурантом гей-скандалу. Про це у мережі Facebook повідомив Олександр Волков.

Нагадаємо, декілька років тому приватне листування, інтимні фото і відео гомосексуального характеру за участі Леоніда Антоненка перекочували з приватної колекції на простори Інтернету.

На них зображені подробиці приватного життя самого Антоненка і його сексуального і бізнес партнера, співробітника компанії Dragon Capital Владислава Варченко.

“Передайте Гончаруку, щоб перестав своїх колишніх підтягувати на держпосади, а то Нефьодов ревнувати почне”, – пише Волков.

Нагадаємо, раніше у мережі потрапило приватне листування, інтимні фото та відео гомосексуального характеру за участю депутата Київради Леоніда Антоненка. Про це пише politinfo.

Відповідні матеріали з’явилися у липні 2017 року.

“Льоня, не хотів тебе відволікати, але як і обіцяв, надсилаю тобі кілька highlights з сьогоднішньої фотосесії. Надобранiч, Владик”, – писав у своєму повідомленні Антоненко “Владик” Варченко і прикріплює до повідомлення декілька своїх фотографій.

Виходячи з самого листування, як і всі закохані, Варченко і Антоненко вирішили придумати один одному “дурні прізвиська”, так що, мабуть, в подальшому їх доцільніше називати “Хрум” (Варченко) і “Чуба” (Антоненко).

СКРІНИ ЛИСТУВАННЯ

Крім того, у мережу потрапили і фотографії, зняті під час відпочинку закоханих в Ізраїлі.

Антоненко за освітою юрист. Диплом отримав в Одеській юридичній академії. Він – депутат Київської міськради VIII скликання від групи “Київська команда”  (Гусовський) (обраний від партії “Самопоміч”), з 1 грудня 2015 року – голова комісії з питань власності Київради.

В 2018 році «Самопоміч» виключила депутатів Київської міської ради Сергія Гусовського та інших представників фракції в Київраді за нанесення серйозного збитку репутації політичної сили. Після цього Гусовський створив “Київська команду” куди війшов і Антоненко.

Читайте також:  Детоксикация от наркотиков

Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради про виділення родичам їх колеги Романа Марченко, земельних ділянок в місті Києві, які були попередньо незаконно їм же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок становить понад 1,4 га.

Документи щодо корупційних схем депутата Марченко були передані в НАЗК, НАБУ і інші органи правопорядку.

До речі, соратник Гусовського та Антоненко – Роман Марченко представляє в Україні інтереси казахського олігарха Кенеса Ракішева – близького друга Рамзана Кадирова.

Компанія Марченко «Ільяшев і Партнери» відома тим, що активно займається рейдерством на замовлення. Заводи, землі, фірми – вага, що забажає клієнт.

В жовтні 2019 року “Київська команда” увійшла в групу “Новий Київ” яку створив народний депутат – екс. генеральний директор холдингу “1+1” Олександр Ткаченко який встиг “прославитись” багаторічним проживанням в незаделарованому будинку в заповідній зоні Києва.

Антоненко працював також директором департаменту реєстраційних питань та ліцензування Національного банку України – як повідомляли ЗМІ будь-яку ліцензію при ньому можна було отримати за 50 тис дол через «Астерс». «Астерс» – компанія Олексія Дідковського.

Три роки тому Антоненко приймав участь в конкурсі на заміщення посади голови Національної поліції, але очолити відомство йому так і не вдалося.

У липні 2019 розглядався в якості кандидата на посаду члена Антимонопольного комітету України.

Леонід Антоненко та Сергій Гусовський, фото: facebook.com

Відзначимо, що Антоненко неодружений, дітей у нього немає. У 2017 році особистий фотоархів Антоненко став надбанням громадськості. На знімках Леонід відображений разом з Владиславом Варченко. Як писали тоді ЗМІ – його сексуальним і бізнес партнером, співробітником компанії Dragon Capital.

Що у нього в декларації

На сайті НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції) є електронна декларація Леоніда Антоненка за 2018 рік.

Читайте також:  GMP+ International – голландські посібники російських терористів з клієнтами в Україні

Згідно з документом, у чиновника у власності три квартири в Києві різного метражу: 38,4 кв.м, 70 кв.м. і 58,8 кв.м, а спільно з Надією Антоненко (швидше за все його мати) володіє житлоплощею в Одесі.

У Антоненко є автомобіль Range Rover (2013 року випуску), вартість якого на момент покупки була 1,8 млн. Грн.

У 2018 року майже три мільйони гривень Леоніду Антоненко принесло заняття підприємницькою діяльністю. У банку Леонід Антоненко зберігає 156 000 гривен, € 8000, $ 73 150 і 7500 канадських доларів. Готівковими коштами він задекларував $ 155 000, а ще $ 275 000 він позичив третім особам.

Related

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *