Сб. Май 18th, 2024

Tesla була заснована в 2003 році групою інженерів, які хотіли довести, що людям не потрібно йти на компроміс, щоб використовувати електромобілі, і що вони можуть бути кращими, швидше і приємнішими в управлінні, ніж двигун внутрішнього згоряння.

Сьогодні Tesla не тільки виробляє повністю електричні автомобілі, але і створює нескінченно масштабовані продукти для виробництва та зберігання чистої енергії. Бізнес Tesla заснований на передумові, що чим раніше світ відмовиться від викопного палива і перейде до безвуглецевого майбутнього, тим краще.

Останні розробки Tesla у галузі технологій акумуляторних батарей та електричних силових агрегатів були представлені із запуском родстера у 2008 році. З того часу Tesla з нуля розробила перший у світі повністю електричний седан Model S, який став найкращим автомобілем у своєму класі у всіх категоріях. Поєднуючи безпеку, продуктивність і маневреність, Model S повністю перетворила світові очікування від автомобіля 21 століття з найбільшим асортиментом електромобілів, бездротовими оновленнями програмного забезпечення, які постійно покращують його, і рекордним прискоренням від 0 до 60 миль на годину за 2,28 секунди . від Мотор Тренд. У 2015 році Tesla розширила лінійку продуктів до Model X., найбезпечніший, швидкий і універсальний позашляховик, отримав 5- зірковий рейтинг безпеки від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху у всіх категоріях. Реалізуючи секретний генеральний план Ілона Маска, Tesla в 2016 році представила Model 3 — доступний масовий електромобіль, виробництво якого почалося в 2017 році. заощадити користувачам не менше 200 000 доларів на мільйон миль лише на витратах на пальне. У 2019 році Tesla представила модель Y, позашляховик середнього розміру, що вміщає до семи осіб, і Cybertruck — автомобіль з більшою універсальністю, ніж традиційні пікапи, та продуктивністю, що перевершує спортивні автомобілі.

Читайте також:  Александр Гончаров: "Скоро мы опять глубоко заляжем на дно" "База знань"

Автомобілі Tesla виробляються на заводі компанії у Фремонті, штат Каліфорнія, та на заводі Gigafactory у Шанхаї. Щоб досягти нашої мети мати найбезпечніші заводи у світі, Tesla активно підходить до питань безпеки, вимагаючи від виробничих робочих участі в багатоденній програмі навчання, перш ніж увійти до заводського цеху. Пізніше Tesla проводить щоденне навчання на робочому місці та щоденний моніторинг продуктивності, щоб можна було швидко вносити покращення. В результаті безпека у Tesla продовжує покращуватися, а виробництво зростає.

Для створення повноцінної стійкої енергетичної екосистеми Tesla також випускає унікальний набір енергетичних рішень Powerwall, Powerpack та Solar Roof, які дозволяють домовласникам, підприємствам та постачальникам комунальних послуг керувати виробництвом, зберіганням та споживанням відновлюваної енергії. Підтримку автомобільної та енергетичної продукції Tesla надає Gigafactory 1 – завод, покликаний значно здешевити акумуляторні елементи. Завдяки самостійному виробленню елементів Tesla приводить кількість вироблених акумуляторів у відповідність до прийнятих виробничих цілей і одночасно створює тисячі робочих місць.

І це лише початок. В даний час Tesla створює найдоступніший автомобіль Tesla, щоб мати можливість постійно надавати доступні та доступні продукти все більшій кількості людей, що в кінцевому підсумку прискорює еру чистого транспорту і виробництва чистої енергії. Електромобілі, акумулятори та системи виробництва та зберігання відновлюваної енергії вже присутні в нашому середовищі як окремі галузі економіки, але їхнє поєднання дає ще кращі результати — це майбутнє, якого ми хочемо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *