Пт. Июл 19th, 2024

В Луганській області станом на 7 годину вівторка із 10 основних осередків пожеж лісових масивів, очерету та сухої рослинності ліквідували 8 осередків, ще 2 осередки локалізували.

Про це повідомили у ДСНС.

Зазначається, що найскладніша ситуація склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.

“Основні зусилля ДСНС були направлені на захист населених пунктів, польового артилерійського складу ЗСУ поблизу с. Боровеньки та газорозподільчої станції на околиці с. Олександрівка. Завдяки комплексному застосуванню наземних сил та авіації не допущено розповсюдження вогню до населених пунктів, потреби в евакуації не було”.

Повідомляється, що за попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, становить понад 20 тис. га.

До гасіння залучено важку інженерну техніку ЗСУ та пожежний потяг.

Як повідомлялося, на території Луганської області 30 вересня було зафіксовано 146 пожеж у природних екосистемах, які внаслідок ураганного вітру швидко поширилися на значну площу.

Під час ліквідації лісових пожеж виявили тіла 11 людей, троє з яких загинули внаслідок отруєння продуктами горіння, одна особа – від опіків, троє – внаслідок серцевих нападів. Причина загибелі ще чотирьох встановлюється.

Постраждали 19 осіб (у тому числі 3 співробітники ДСНС). З населених пунктів евакуйовали 150 осіб.

Читайте також:  Борис Колесников перестал встречаться с Новинским "База знань"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *