Пт. Июн 21st, 2024

Плануючи оздоблення перекриттів у коридорі, слід враховувати особливості цього приміщення. У більшості випадків це прохідна кімната без природного освітлення, вузької конфігурації. Безумовно, натяжна стеля в коридорі стане кращим вибором, оскільки з її допомогою вдасться створити інтер’єр, що матиме привабливий вигляд в обмеженій площі, без зайвих витрат часу. Монтаж займає всього декілька годин, попередня підготовка чорнової основи не потрібна. А після виконання робіт не доведеться виносити значної кількості будівельного сміття і робити генеральне прибирання.

Найчастіше для коридору обирають плівкові стелі. ПВХ-плівка має найбільший перелік кольорів та фактур, а також проста у догляді – достатньо регулярно прибирати пил та час від часу протирати поверхню вологою губкою чи безворсовою тканиною. Матеріал може надійно захистити від затоплення зверху, затримуючи великі об’єми рідини. Після затоплення стеля не буде зіпсованою – майстри зіллють воду та заново змонтують у багеті полотно.

Текстильні покриття не настільки стійкі до вологи, проте для коридору це не критично. Розкішна матова фактура майже не відрізняється від пофарбованої поверхні, що достойно оцінять любителі класичного оформлення. Очищення проводиться сухим способом, щоб не спричинити передчасного зношування матеріалу. Плюсом тканинних стель є наявність мікропор, завдяки чому забезпечується покращений повітрообмін.

Яка натяжна конструкція за фактурою та дизайном підійде в коридор, залежно від його планування?

EvZ9vV8C4rpXuwIEowqH6tqRoyPf7zUYU3qPCsxRsT0mAi40TVhseTgn8Arfcp-yxEqI-Oi4iMq_Ilv-kirXfaWufrgvcU4Sx55xEuWyOvF4zD06WhB3kum5_ije8ZmDC-Erh5d9YDZ6N_hhs2keKcI

Простим, універсальним та практичним рішенням є одноярусні покриття. Головна їх перевага – вони не «відбирають» цінних сантиметрів висоти при скромній площі. А якщо вибрати варіант з фотодруком чи незвичайним підсвічуванням, така стеля стане цікавим акцентом в інтер’єрі, як невеликого, так і просторого приміщення. При цьому не варто використовувати витягнуті візерунки по всій довжині коридору – вони ще більше звузять та подовжать простір. Щоб приміщення мало ширший вигляд, краще надати перевагу хвилястим, діагональним або поперечним узорам та елементам декору.

Читайте також:  ТОП-7 медийных трендов украинского интернета. Исследование newage.

За допомогою дворівневих систем теж можна оптично коригувати геометрію коридору:

  1. Лаконічний декор з двох різноколірних полотен, натягнутих на різній висоті, здатен візуально «витягнути» компактне приміщення чи збільшити ширину вузьких проходів. Для підсилення ефекту можна розташувати поздовж лінію точкових світильників.
  2. При монтажі таких конструкцій можна застосувати не тільки гру кольорів, а й поєднувати фактури. Так, глянцева стеля, що контрастує з матовим обрамленням, має оригінальний та стильний вигляд, і при цьому не створює враження перевантаженості простору. Темні тони оптично прибирають зайву довжину, а здатність глянцю до відбивання світла додає простору.
  3. Вигнуті фігурні контури нижнього ярусу у кутах або за периметром врівноважать надто вузьке планування, наблизивши форму до прямокутної.

У просторий коридор гарно впишуться багаторівневі натяжні стелі. Різниця між двоярусними та багаторівневими модифікаціями полягає лише у складності виконання та кількості матеріалів, які використовуються для спорудження. Можна комбінувати полотна різних відтінків та фактур і способи підсвічування, прикрасити поверхню узорами, нанести на центральну частину репродукцію картини відомого художника чи дозволити собі будь-які інші експерименти з дизайном.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *