Сб. Май 18th, 2024

Іноді вони роблять перерву протягом тижня і п’ють небагато, можливо, випивши келих вина перед сном, щоб зняти стрес. Що буде з тілом цієї людини, якщо вона кине пити протягом 28 днів?

Для самих нетерплячих людей відповідь — так, і вони досить сильні.

1. Апетит, здається, збільшується. Насправді люди їдять набагато більше, якщо вони п’ють алкоголь. І коли вони перестають пити, вони інстинктивно хочуть тримати руки і рот зайнятими, зазвичай їжею. Таким чином, після того, як кинути пити, краще замінити їжу соком і фруктами.

2. Печінка починає відновлюватися. Коли люди регулярно вживають алкоголь, клітини печінки вмирають і на їх місці з’являються рубці. Орган може відновитися, але це дуже повільний процес. Чим менше людина п’є, тим швидше буде його одужання.

3. Травлення починає поліпшуватися. Алкоголь збільшує вироблення шлункової кислоти. Іншими словами, шлунок «з’їдає» себе. До речі, це причина, чому люди їдять більше, коли вони п’ють алкоголь.

4. До 3-му тижні зникають очевидні ознаки вживання алкоголю (наприклад, темні кола під очима і набряки обличчя). Це пов’язано з тим, що сечова система тепер може нормально функціонувати.

5. Алкоголь знижує вироблення слини, що впливає на стан зубів. Таким чином, якщо ви не п’єте алкоголь, у вас менше ризик виникнення карієсу, і ваша зубна емаль зміцнюється.

6. Якщо у людини є зайва вага, маса тіла різко зменшується. Цифри, звичайно, індивідуальні. Чим довше людина не п’є, тим більше ваги вона втратить.

7. Шкіра стає набагато чистіше. Прищі і роздратування зникають. В основному це відбувається тому, що нормалізується водний баланс в організмі, а також кровообіг. Колір обличчя стає рівнішим, а пігментні плями зникають.

Читайте також:  Крафтове пиво назвали корисним для імунітету

з мережі

Поділитися посиланням:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *