Пт. Июн 21st, 2024
Hewlett Packard Inc. має в своєму асортименті багато серій ноутбуків, призначених для різних покупців: від домашніх користувачів до людей, які потребують ефективного обладнання для роботи. Найпопулярнішою серією американського виробника Hewlett Packard є ProBook, яка призначена в першу чергу для бізнес-користувачів. Ноутбук Hewlett Packard ProBook не містить неякісних матеріалів або неефективної конфігурації. Ноутбуки цієї серії також мають рішення для підвищення безпеки даних, що зберігаються на комп’ютері.

Зміст:

 1. Чи варто купувати ноутбук Hewlett Packard серії ProBook?
 2. Переваги та недоліки ноутбуків Hewlett Packard серії ProBook
 3. Компоненти
 4. Гарантія
 5. Типи ноутбуків Hewlett Packard ProBook

Чи варто купувати ноутбук Hewlett Packard серії ProBook?

Наведені нижче переваги та недоліки було підготовлено на основі аналізу більшості доступних на ринку моделей. Зібрані характеристики є середніми і стосуються великої кількості ноутбуків серії ProBook.Шукаючи ноутбук, який можна використовувати на ділових зустрічах або в подорожі, варто розглянути ноутбуки цієї серії. Виробник подбав про те, щоб ціна оптимально відповідала пропонованому функціоналу. Незважаючи на відсутність оригінальних дизайнерських рішень, корпус сподобається всім, хто шукає класичне обладнання, яке не буде помітно занадто яскравими кольорами чи оригінальним дизайном. Будуть також нові технології, такі як SSD. Ноутбуки серії ProBook збирають хороші відгуки як серед користувачів, так і серед редакцій комп’ютерних сервісів.

Переваги та недоліки ноутбуків Hewlett Packard серії ProBook

ПЕРЕВАГИ

 • дуже хороше співвідношення ціна / продуктивність
 • якісне житло
 • довговічна конструкція
 • найчастіше матова матриця
 • зчитувач відбитків пальців

НЕДОЛІКИ

 • досить часто вони працюють занадто голосно
 • матриці з середніми параметрами і якістю зображення

компоненти

 • процесор — в ноутбуках HP ProBook найчастіше встановлюються процесори Intel Core i3, i5, i7 — як третього, так і четвертого покоління. Є винятки для платформи AMD, але вони становлять невеликий відсоток проданих ноутбуків і характеризуються значно нижчою продуктивністю.
 • відеокарта — в більш слабких і дешевих конструкціях виробник вирішив використовувати вбудовані відеокарти. Досконаліші ProBooks засновані на системах, наданих AMD
 • диск — на більш дорогих ноутбуках за замовчуванням встановлений SSD. Однак, якщо ціна важлива, ви можете вибрати моделі, які використовують традиційні дисководи. Їх ємність зазвичай становить 500-750 Гб.
Читайте також:  «Ливерпуль» теряет очки в поединке с «Брайтоном»

Найкращі ноутбуки HP ProBook.

Гарантія

Виробник надає річну гарантію від дверей до дверей з можливістю продовження. Гарні відгуки має сервіс ноутбуків серії ProBook або EliteBook.

Типи ноутбуків Hewlett Packard ProBook

У продажу можна знайти наступні підсерії:

Hewlett Packard ProBook 430

Це ноутбук, оснащений 13,3-дюймовим екраном з матовою матрицею зі стандартною роздільною здатністю 1366х768 пікселів. Що відрізняє його, перш за все, його компактні розміри. Товщина ноутбуків цієї серії не перевищує 23 мм, а вага всього 1,6 кг. Ідеально підходить для подорожей. У комплектацію входять низьковольтні процесори четвертого покоління Intel Core i3 і Core i5, а також можливість придбати ноутбук з SSD диском на 128 Гб. Ноутбуки ProBook 430 не мають виділеної відеокарти.

Hewlett Packard ProBook 450

15,6-дюймові ноутбуки мають корпус, що складається з пластикової кришки та посиленої алюмінієвої основи. Пропозиція HP включає різні конфігурації, але домінують ноутбуки з процесорами Intel Core i5 або Core i7 Intel Haswell третього покоління з виділеною відеокартою AMD Radeon HD 8750. Компонування. Завдяки ємному акумулятору і оптимізації ноутбуки ProBook 450 можуть похвалитися досить тривалим часом автономної роботи.

Hewlett Packard ProBook 455

На відміну від двох попередніх серій, ноутбуки ProBook 455 працюють на платформі AMD, завдяки чому характеризуються меншою ціною, але і меншою ефективністю. Вони проявить себе насамперед в офісній роботі, де немає потреби мати великі запаси обчислювальної потужності. Ноутбуки виводять зображення на 15,6-дюймову матрицю з роздільною здатністю 1366х768 пікселів.

Hewlett Packard ProBook 470

ProBooks із серії 470 – це обладнання, яке зрештою може замінити настільний комп’ютер. Ноутбуки мають 17-дюймовий екран з роздільною здатністю 1600х900 пікселів, важать менше 3 кг, а їх серцем є процесори Intel Core i3, i5 і Core i7 4-го покоління (хоча є і старіші, чотирьохядерні). Кожен з них має виділену відеокарту AMD Radeon HD 8750. Перевагою ProBook 470 є відносно низька ціна.

Читайте також:  Молчанова, Комарницький та інші - нові "сірі кардинали". Хто із забудовників впливає на київську владу

Hewlett Packard ProBook 4740s

Ноутбук можна використовувати як робочу станцію. Зображення відображається на 17,3-дюймовому екрані, а його компоненти включають, серед інших Процесор 2 або 3 покоління та спеціальна відеокарта AMD Radeon HD7650M.

Hewlett Packard ProBook 6470b

ProBook 6470b — ноутбук, який працюватиме як в офісі, так і в дорозі. Він оснащений 14-дюймовою матрицею, а його вага становить близько 2 кг. Завдяки цьому він має зручний розмір і водночас міцну та жорстку конструкцію. В даному випадку виробник не акцентував увагу на найефективніших компонентах, але вони дозволяють комфортно і безперебійно працювати. Всередині, в залежності від комплектації, знаходиться процесор Intel Core i3 або Core i5 на платформі Ivy Bridge.

Hewlett Packard ProBook 6570b

Це ще один 15-дюймовий ноутбук, на цей раз оснащений матрицею з роздільною здатністю 1600х900 пікселів. Він має як хороший процесор (двоядерний Core i5), так і виділену графічну карту Radeon HD 7570. Більшість конфігурацій мають вбудований 3G-модем або роз’єм COM (RS-232).

EliteBook – найпрестижніші ноутбуки від HP Inc. Тому вони характеризуються дуже хорошими параметрами, чудовою якістю виготовлення та тихою роботою. Однак це також тягне за собою високу ціну, яка може стати досить великою перешкодою для багатьох. У свою чергу, ProBooks створювалися для малого бізнесу, який шукає хороші ноутбуки, ціна на які не буде надто високою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *