Пн. Май 20th, 2024

Оренда гусеничного екскаватора з гідромолотом користується попитом у столиці та області, і компанія «НВІ Україна» рада запропонувати вам послуги в цій сфері на вигідних умовах. Це гідравлічне обладнання, призначене для руйнування та подрібнення різних виробів та поверхонь. Тротуарна плитка, камінь, бетон, асфальт, залізобетонні конструкції та фундаменти, стіни та різні споруди – ніщо не встоїть перед силою цього агрегату.

Використовується він також для прокладання комунікацій та підготовки ґрунту до будівельних робіт. З його допомогою демонтують споруди, будинки, руйнують стіни, інші залізобетонні конструкції. Обладнання може навішуватись на різну спецтехніку, але особливою популярністю користується оренда екскаватора з гідромолотом. Так ви отримуєте можливість здійснення множини різних операцій. Скористатися послугами оренди можна тут.

Оренда гусеничних та колісних екскаваторів з гідромолотом

Виділяють легкі, середні та важкі моделі – у нас доступна оренда колісного екскаватора з гідромолотом усіх видів. Перші відрізняються невисокою силою удару та великою частотою, що можна вигідно застосовувати при руйнуванні невеликих об’єктів та подрібненні на фрагменти різних матеріалів. В останніх навпаки – частота удару невелика, а сила висока, тому їх використовують для руйнування потужних конструкцій, різних будівель, виконаних із бетону та інших матеріалів високої міцності. Переваги нашої техніки:

  • високий рівень вібро- та шумозахисту забезпечує експлуатацію в безпечних для оператора умовах;
  • допускається використання обладнання в зимовий час, апарат відмінно справляється з промерзлим ґрунтом, тому оренда гідромолота затребувана цілий рік;
  • мінімальні шкідливі викиди за рахунок більш екологічно чистого виконання порівняно з дизельними моделями;
  • високий рівень продуктивності та відмінні технічні характеристики – пристрій може прослужити близько 20 років навіть при інтенсивній експлуатації.

Виділяють гідромолоти-руйнівники, сваробні та кувальні моделі. Вони бувають відкритого та закритого типу, що зумовлено особливостями того чи іншого виду робіт. Ми пропонуємо не тільки повнорозмірні моделі – передбачено також оренду міні-екскаватора з гідромолотом. Їхня потужність порівняно невисока, зате за рахунок їх компактності є можливість роботи в обмежених умовах.

Читайте також:  Нагута, Садуакасова, Horizon. Как казахстанцам не попасть в финансовую пирамиду

Ціна за оренду гідромолота в Києві та області

Вартість наших послуг залежить від обраної вами моделі пристрою та виду спецтехніки, на яку навішується обладнання. Ціна за оренду гідромолота розраховується за змінами або по годинах — як вам буде зручно. Ми також забезпечимо доставку техніки по області та сусідніх регіонах на вигідних для клієнта умовах. Вибирайте відповідну вам модель, телефонуйте, а решту турбот ми візьмемо на себе – чекаємо!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *