Ср. Июл 24th, 2024

Пластичний Хірург Левицький Роман — відгуки по отопластиці + відео

Фев 11, 2022 , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Отопластика насправді означає естетику вуха, це значення слова.

Отопластика – процес зміни форми вуха, тобто вушної раковини, роблячи її більш природною та естетичною. Доступно безліч хірургічних технік та методів. Його можуть успішно виконати пластичні хірурги. Для кого проводиться операція на юшці (отопластика)? Отопластику можна робити всім, кого не влаштовує форма своїх вух. Природні та задовільні результати можуть бути отримані за допомогою різних технік отопластики при патологіях, таких як невластивий розмір вуха та помітне виступання (відсутність або слабкість антиспіралі та гіпертрофія внутрішньої порожнини), які турбують пацієнтів. 5 років – ідеальний час для операції з корекції вух – відтопластики, яку найкраще робити дітям дошкільного віку. Відстовбурчені вуха – це причина для глузування в школі, що дуже негативно позначається на дитячій психології — розповідає на своєму сайті Роман Миронович Левицький https://plasticsurgery.kiev.ua/otoplastika-korekciya-vukh/?lang=uk

Що таке хірургія вуха (отопластика), ускладнення та подальше спостереження?

Техніка отопластики проводиться під загальним наркозом. Середній час роботи коливається від 1-2 годин. Надріз за вухом дозволяє надати юшку бажаної форми за допомогою деяких методів накладання швів

.

Олена Київ
Я пам’ятаю, що ще з самого дитинства я хотіла зробити собі пластику вух, тому що як тільки я дивилась на свої вуха, я постійно комплексувала їх. Доводилось підбирати зачіску, але батьки мене постійно заспокоювали і казали, що все добре, що нічого страшного в цьому немає. Коли мені було 16 я пам’ятаю, що вже змирилась з цим всім, але як пішла вже в університет, то зрозуміла, що ні – пластику вух я зроблю обов’язково і чим раніше, тим краще. І зараз поки я сама, я вирішила виправити цю ситуацію, бо потім як одружусь, то буду комплексувати все рівно.

Читайте також:  Імунітет до COVID-19 має значно більше людей, ніж вважалося

Лікаря довго шукати не прийшлось. У мене мама знала лікарню, яка знаходиться на Багговутівській і їй хтось зі знайомих казав, що можна виконати пластичну операцію там. Я потім в Інтернеті знайшла цю клініку, подивилась результати до-після на сайті, ще почитала відгуки і зрозуміла, що так, буду робити в державній установі.

На консультації лікар мені дуже сподобався, особливо тим, що сказав, що це дуже проста робота)) У мене після цього вже жодних сумнівів не було. В день операції мене дуже гарно зустріли, заспокоювали, спілкувались. Потім я десь годинку побула в палаті, мені зробили розмітку на вухах (як буде проходити операція) і після цього мене відвели в операційну. Зробили місцеву анестезію і вже почалась операція. Відповідно я нічого не відчувала, приємно було, що лікар, Роман Левицький, постійно зі мною розмовляв, дуже вдячна йому за підтримку.

Десь годинку я побула в клініці і потім ще купила знеболюючі і поїхала додому. На наступний день я прийшла на перев’язку.

Перших два дні я робила обезболюючі препарати, а на 5-6 то тільки антибіотики пила, вже без обезболюючих.

Також мені сподобалось, що все було коректно у фінансовому плані. Консультація була рівно 500 грн. і рівно 800$ я заплатила за саму отопластику, ні більше ні менше.

Чесно кажучи, як для державної установи рівень медичного персоналу надзвичайно високий. З першого мого візиту в клініку мене скрізь супроводжувала медсестричка, жодного разу мене не відправили саму йти кудись в інший кабінет. Все показували і розказували. Вона всю увагу приділяла мені. Мені інколи навіть здавалось, що я в приватній клініці знаходжусь. Я із задоволенням рекомендую лікаря Левицького Романа Мироновича та їхню клініку. Я без проблем підкажу і розкажу як все проходило, тому телефонуйте, ну або можете написати в месенджері. Я розумію наскільки важливо вислухати думку людини яка вже сама це все пройшла.096 530 4995. А результат можете подивитись у лікаря на сторінці

Читайте також:  Рушникосушарки Hygge Family: поєднання естетики та функціональності

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=853660535084598&set=a.228443600939631&type=3&theater.

Я, чесно, в захваті від результату.

Любовь Киев
Доктор Левицкий крутой в отопластике
Все четко и ясно
Сама операция прошла хорошо и, на удивление, легко. Со мной постоянно разговаривали и успокаивали.
В постоперационный период также все прошло как по маслу . Есть круглосуточная поддержка) могу рекомендовать.

Алла
Дуже вдячна Роману Мироновичу за професійно проведену отопластику. Це хірург від Бога, а ще чудова і позитивна людина. Вже після першої консультації я відчула, що все буде добре. Так і вийшло. Вже пройшло 3 місяці після операції, а я й досі не перестаю любуватися своїми гарними вушками. Якщо в когось теж є така проблема, не відкладайте з вирішенням. Сміливо звертайтеся до Романа Левицького.

Я шкодую, що не зробила це раніше.
Щиро дякую Вам, Романе Мироновичу. Ви професіонал своєї справи. Ще спасибі Наталі і Маргариті за відношення до пацієнтів. Вони теж великі молодці! Бажаю вам здоров‘я і вдячних пацієнтів, ви робите нас щасливими і впевненими.

Elizabeth
Самый замечательный доктор, Левицкий Роман Миронович — чуткий, внимательный, позитивный, с чувством юмора. Профессионал своего дела с обширными знаниями. Видит проблему, дает решение. На каждый вопрос есть аргументированный ответ.Решилась на операцию липофилинг-зная, что моё здоровье будет в надежных руках и при соблюдении рекомендаций обязательно будет результат! Сейчас у меня тонкая талия и красивые округлые бёдра-фигура о которой я мечтала!Роман Миронович это добрый волшебник-воплощает мечты в реальность!Огромное спасибо самому Роману Мироновичу и его двум прелестным помощницам-Маргарите и Наталье!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *