Ср. Июл 24th, 2024

Якщо в будинку було встановлено біосептик, то щоб по максимуму продовжити строк його експлуатації, необхідно дотримуватися деяких правил. Не варто нехтувати цими рекомендаціями, оскільки їх недотримання може вивести з ладу всю систему.

Основні заборони в користуванні біосептиком

Треба пам’ятати, що правила користування автономним септиком багато в чому відрізняється від користування санвузлом в багатоквартирних будинках. Категорично забороняється викидати у каналізацію:

  • рештки гнилих овочів та фруктів;
  • сміття, яке залишилося після будівництва, – пісок, щебінь та інше;
  • речі, які не є біорозкладними, – целофанові пакети, презервативи, фільтри від цигарок та ін.;
  • відходи від систем очистки питної води з додаванням окиснювачів, оскільки це шкодить біологічній масі, яка знаходиться с системі;
  • стоки після відбілювання білизни, що містять препарати з хлором;
  • відходи від лісових грибів і ягід, оскільки вони можуть викликати бродіння;
  • ліки та лікарські препарати;
  • розчини господарського мила та інших лугів;
  • мийні засоби з іонами срібла;
  • відходи рідин від технічного обслуговування автомобіля.

Крім того, біосептики час від часу потребують обслуговування. Раз на рік необхідно промивати фільтри. Кожна камера септика містить свій фільтр з різною глибиною посадки. Його потрібно витягти та вимити під проточною водою або за допомогою приладу для миття з високим тиском.

Раз на півтора-два роки необхідно перевіряти мінеральний осад та тверді відходи в першій камері. Вони не мають заповнювати собою більше половини об’єму камери.

Раз на десятиліття треба повністю відкачати всі осади з першої та другої камер. При цьому строки очищення та відкачки можуть змінюватися, залежно від об’єму системи та умов використання.

Якість та відповідність стандартам

Встановлення очисних споруд потребує грамотного підходу. Щоб у подальшій експлуатації не мати додаткових проблем, варто купити якісний біосептик виробництва компанії Topas Ukraine. Надійність систем гарантується багаторічним досвідом. Тож купити обладнання Топас буде найкращим рішенням.

Читайте також:  Антигравийная полиуретановая пленка - современная защита кузова авто

Крім установки, компанія може забезпечити сервісне обслуговування системи. Замовити септик можна в декілька способів. Можна звернутися до компанії за фізичною адресою, написати листа на електронну пошту, зв’язатися з представниками компанії через вказані на сайті месенджери або залишити заявку на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *