Ср. Июл 24th, 2024

Народний депутат від партії “Слуга народу”, заступник голови комітету з правоохоронної діяльності Максим Павлюк задекларував два мільйони гривень, як лотерейний виграш. Пів року тому Павлюк вже декларував подібний “виграш в лотерею” – 900 тисяч гривень.

Він вніс у декларацію відомості про виграш на суму 1 939 868 гривень, на що звернув увагу екоактивіст Євген Істребін, та привітав депутата з неймовірним везінням на своїй сторінці у Facebook.

Цікаво, що гроші на рахунок депутата надійшли в один день шістьма різними платежами від шести різних фірм. Але, підприємства, які виплатили Павлюку гроші, відрізняються тільки назвою – ці фірми мають однакові юридичні адреси і одних власників.

“Вік щасливого власника виграшу 28 років. Щастить молодим”, – написав Істребін.

Також у розділі “доходи” нардеп вказав зарплату у військовій прокуратурі в розмірі 297 756 грн, зарплату депутата в розмірі 162 056 грн, виплати від партії “Слуга народу” для оплати навчання (32 555 гривень) і 56 грн бонусів від ПриватБанку.

Крім того, Павлюк задекларував 7,9 млн грн готівкою і 107 425 грн на рахунку в ПриватБанку.

Більш докладно про Максима Павлюка читайте в нашому матеріалі: Максим Павлюк. Новий нардеп і племінник контрабандиста — друга президента Зеленського

Читайте також:  Госэкоинспекция вслед за СБУ снова проверит "АрселорМиттал Кривой Рог" "База знань"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *