Пт. Июл 19th, 2024

Робота для професіоналів: добірка високооплачуваних вакансій  2021 року

Високі шанси знайти роботу з гідною заробітною платою мають кандидати з досвідом роботи, які є професіоналами у своїй сфері, вміють організувати робочий процес, націлені на результат.

Такі висновки зробили аналітики, готуючи квітневу добірку високооплачуваних вакансій. Тут, зокрема, представлені вакансії для віддаленої роботи та з гнучким графіком.

Chief Marketing Officer у Plann Ads. Data-driven агенція діджитал-маркетингу, яка допомагає клієнтам ефективно спілкуватися з аудиторією, шукає фахівця. Портрет ідеального кандидата: 4+ років досвіду роботи в B2B, B2C digital-marketing (ще краще – в e-commerce/EdTech); досвід управління (15+ співробітників), досвід постановки завдань і контролю дотримання дедлайнів; англійська – B2 і вище; успішний досвід у просуванні онлайн-сервісів/e-commerce продуктів; обов’язковий досвід роботи з Roistat (або схожими інструментами), Google Analytics, Яндекс.Метрика; генерація ідей, тестування гіпотез.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: зарплату – 65-190 тисяч грн; шанс взяти на себе головну роль і разом розвивати успішні проєкти; впевненість в якості пропонованих сервісів та IT-продуктів, які компанія постійно вдосконалює для клієнтів; ресурси для зростання та розвитку; комфортний офіс.

Директор з продажів. Виробнича компанія запрошує в команду. Роботодавець зацікавлений у кандидатах, які мають: управлінський досвід роботи у виробничих, експортно-орієнтованих компаніях від 5 років; досвід роботи на ринку США, знання ринку США – обов’язкова вимога; знання англійської мови не нижче Advanced – обов’язкове.

Компанія гарантує: заробітну плату – від 120 000 грн (обговорюється) та регулярний перегляд; участь у профільних конференціях; спортзал, корпоративну англійську; офіс у центральному районі Києва.

Фінансовий директор. На роботу в агропромисловий комплекс запрошується фінансовий директор. Основні вимоги до претендентів: вища освіта, досвід роботи CFO у холдингових структурах від 5-ти років; досвід роботи з виробничими підприємствами – обов’язковий; досвід роботи в с/г галузі буде перевагою; знання методології та навички ведення бухгалтерського, податкового, управлінського та фінансового обліку; досвід координації віддалених структурних підрозділів.

Читайте також:  Коболев надеется до лета завершить переговоры с Коломойским о разделении "Укрнафты" "База знань"

Умови роботи: зарплата – 80-100 тисяч грн; соціальний пакет.

Начальник проєкту із залучення інвестицій. Організація, яка займається будівництвом житла для членів кооперативу, шукає спеціаліста. Серед вимог до кандидатів: вища освіта; реальні залучення інвестицій. Обов’язки: залучення великих інвестицій для будівництва житлових комплексів; співпраця з українськими інвесторами, інвесторами Західної, Східної Європи та по всьому світу.

Умови роботи: зарплата – 267 000 грн; оплата відрядна; графік роботи – вільний, можна поєднувати з іншою роботою.

Рекрутер/HR-менеджер (remote) у MVK TECHNOLOGIES. Компанія, що займається розробкою IT-проєктів, запрошує в команду уважного та доброзичливого фахівця. Очікування роботодавця: досвід у пошуку, підборі та адаптації IT-персоналу; вміння системно підходити до закриття вакансій; робити аналітику ринку, вміти виходити на потрібного фахівця, постійно аналізувати та вдосконалювати процес; вести базу потенційно цікавих кандидатів; уважність, скрупульозність, ініціативність, гнучкість, залученість. Зарплата на позиції – 56 000-130 000 грн.

Дизайнер картонної упаковки. Міжнародна пакувальна компанія в пошуку CAD-фахівця. Вимоги до претендентів: знання CAD-програм; мінімум 3 роки досвіду роботи в перетворенні упаковки: склейка, різання, тиснення; технічні навички та досвід роботи з програмним забезпеченням Artios; хороший рівень письмової та усної англійської мови; детальне розуміння та технічна компетентність в технологіях друку та конвертації; аналітичні здібності та акцент на точність.

Компанія пропонує: зарплату у розмірі 100 000 грн; офіційне працевлаштування; візову підтримку; професійний та кар’єрний ріст.

CFO (агро, виробництво, ЗЕД). Агрохолдинг в пошуках CFO на три заводи з експортом в 70 країн світу. Розглядаються кандидати тільки з досвідом в експорті (!). Серед основних вимог: досвід роботи не менше 5 років CFO і не менше 10 років у фінансових департаментах. Обов’язки передбачають: впровадження системи бюджетування, управлінського обліку та консолідації звітності; складання фінансових звітів, планів, прогнозованих даних та бюджетів фінансових результатів і грошових коштів; впровадження та оптимізація фінансових бізнес-процесів компанії; податкове планування та управління грошовими потоками; автоматизація управлінського обліку та бізнес-процесів на базі 1С, Excel, зведених таблиць, формул.

Читайте також:  Как вывести запах собачих меток с мягкой мебели и ковров

Умови роботи: офіс біля метро; зарплата – 150 000-250 000 грн (залежить від рівня кандидата).

Пілот вертольота Мі-8 (17) в “Українські вертольоти”. Провідна авіакомпанія проводить відбір на конкурсній основі на посаду “Другий пілот” з підготовкою на базі авіакомпанії. Вимоги: вища або середня спеціальна освіта за льотною спеціальністю; наявність ліцензії пілота цивільної авіації ATPL (H); CPL (H), FE (H), (можливо frozen); володіння англійською мовою (є можливість пройти тест на підготовку в навчальному центрі компанії), ICAO – 4.0; вимога відносно кількості годин нальоту (від 100 годин, рішення буде прийнято індивідуально).

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: зарплату – 154 000-411 000 грн (залежить від професійного рівня); можливість постійно підвищувати рівень професійної підготовки та рівень володіння англійською; медичне страхування на період виконання безпосередніх професійних обов’язків.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *