Чт. Июл 18th, 2024

Перед тим як їхати на роботу за кордон в Дубаї, треба звертати увагу на різні попередження, особливо для молодих дівчат.

Ще в травні 2015 року, підполковник Султан Абдул Хамід аль Джамаль, начальник поліції управління злочинної торгівлею людьми в Дубаї, зробив офіційну заяву. Про те, що іноземні жінки і їх сім’ї повинні переконатися в законності наданої вакансії до поїздки. Законність пропонованої роботи необхідно перевіряти. Перевіряти і офіційні трудові договори, документи наймача. А так же його контакти і документи посередників працюють на нього.

Аль Джамаль закликає не довіряти підозрілих пропозицій. Чиновник попередив про те що працевлаштуванням іноземних громадян за законами Дубаї повинні займатися тільки сертифіковані компанії.

Він так само запевнив, що в країні вже існує підтримка жертвам торгівлі людьми. Але центр управління злочинністю і комітет поліції в Дубаї планують провести додаткові активні роботи на допомогу іноземним громадянам. Всім тим хто опинився в ситуації утримання їх в країні і примусу до незаконних дій.

Надання притулку тим хто звернувся. Надання консультативної допомоги по гарячому номером телефону 8007283 «Допомога Жертвам торгівлі людьми». А так же відкритим доступним центром в міжнародному аеропорту в Дубаї.

Дані заходи зажадала критична ситуація в країні. Іноземним дівчатам пропонують різні неіснуючі вакансії на території країни. По приїзду туристки стають заручниками, і як правило це рабство сексуального характеру. У Поліцію почастішали заяви тих кому необхідна допомога. Дівчата без документів, часто в стадії повного виснаження.

Поліція так само обіцяє оприлюднити багато історії для публіки з курсом самооборони і методах заявити про себе. Якщо все таки дівчина виявилася в безвихідній ситуації і їй потрібна допомога.

В Україні є офіційні агентства, з допомогою яких можливе легальне працевлаштування.

Легальна робота за кордоном.

Читайте також:  Денис Комарницкий и киевское ОПГ: решалы и оборотни в погонах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *