Сб. Май 18th, 2024

Неочікувані тенденції

Попит на нехірургічні процедури, спрямовані на зменшення кількості жиру на обличчі, підтягування шкіри тощо, є великим, і, ймовірно, таким і залишиться, зазначає пластичний хірург Роман Левицький.

«Зростання очевидне, у всьому світі — популярність нехірургічних естетичних засобів для тіла зростає вже більше десяти років, оскільки такі варіанти, як CoolSculpting (Allergan), стали більш безпечними, надійними та ефективними «, — продовжив він.

«Я практикую майже 30 років і це зовсім інший світ. Пацієнти не хочуть проходити загальний наркоз, і якщо є можливий варіант, то чому вони повинні сидіти і дивитися фільм, поки їм замерзають боки?» — говорить доктор

Пластичний хірург Роман Левицький бачить чудові результати з використанням радіочастотної (RF) мікроголки. На початку RF застосували поверхнево, і постачальники побачили деяке поліпшення. Тепер технологія мікроідлінгу доставляє енергію в дерму, що призводить до набагато кращого підтягування шкіри, сказав він.

Інша технологія, яка застосовується — це BroadBand Light (BBL), який є більш ефективним, ніж старий інтенсивне імпульсне світло (IPL) для підтягування шкіри та покращення пошкодження від сонця.

Лікування целюліту останнім часом виглядає надзвичайно популярним завдяки недавньому запуску першого в світі ін’єкційного лікування целюліту — QWO від Endo Aesthetics, за словами доктора Романа Левицького.

«QWO дає дивовижне покращення нерівностей на шкірі та зменшення целюліту. Ми бачимо величезний попит на лікування з моменту його випуску», — сказав доктор.

«Оскільки підтягування бразильських сідниць стає популярною процедурою останніх років, ми також допомогли пацієнтам досягти кращого покращення сідниць шляхом нехірургічного омолодження сідниць. Використання QWO для згладжування будь — яких нерівностей, що поглиблюють шкіру, а також Sculptra (Galderma) для збільшення обсягу і контуру сідниць — ідеальне партнерство для нехірургічного омолодження сідниць».

Читайте також:  Заказ дипломной работы: плюсы и минусы, реальные аспекты выбора

Популярність бразильського сідничного підйому знову набирає популярності після публікування рекомендацій щодо того, щоб зробити процедуру більш безпечною, додає доктор.

«Бразильська підтяжка набагато популярніша у Південній Америці, ніж тут, але і у нас її почали робити», — сказав доктор.

З хірургічної сторони, практика доктора Левицького відзначила зростання попиту на J-плазму у випадках з ліпоскульптурою або як окреме лікування для пацієнтів, які прагнуть підтягнути шкіру за допомогою менш агресивних та інвазивних ексцизійних процедур.

Хоча попит на збільшення грудей зростає, зростають і прохання пацієнтів видалити імпланти, що стало великим бізнесом для багатьох пластичних хірургів, стверджує доктор Левицький.

У очікуванні кращої науки та наукових досліджень для пояснення можливості захворювання імплантатів грудей та інших проблем, хірурги повинні бути відкритими для обговорення потенційних ризиків та підтримки пацієнтів, які хочуть видалити імпланти, сказав д -р Левицький.

Ще одна естетична категорія поза обличчям, яка продовжує зростати,-це вагінальне омолодження. Завдяки поєднанню лазерного лікування з хірургічним ущільненням та реконструкцією губ, сучасні медичні працівники, які навчаються цим процедурам, можуть допомогти пацієнтам із функціями та зовнішнім виглядом.

«Це дуже популярно в США і, безумовно, в Європі» зазначив доктор.

Дивлячись вперед

На думку доктора Левицького, врахування спектру варіантів буде ключовим для того, чи збережеться практика чи закриє свої двері у найближчі місяці та роки. «Я думаю, що всеосяжний світ синергетичних актуальних, нехірургічних та малоінвазивних варіантів, які пропонують результати, — це наше майбутнє», — сказав Левицький

Десять років тому багатьох з цих естетичних процедур не існувало. «Це неймовірний час бути в естетичній хірургії з впровадженням нових технологій, які мають нові можливості для вирішення складних естетичних проблем з мінімальним слідом на тілі», — зазначає пластичний хірург Роман Левицький.

Читайте також:  Создаем уют в доме с помощью торшера: секреты дизайнеров

«Не тільки технології та можливості цих передових методів лікування будуть продовжувати вдосконалюватися, але вони й розширять показання та [покращуватимуть] оптимальні результати» — резумує фахівець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *