Чт. Июл 18th, 2024

СБУ викрила корупційну схему привласнення 5 млн. гривень, яку організував директор комунального закладу спільно з будівельною компанією, при реконструкції обласного медичного центру серцево-судинних захворювань Запорізької облради.

За результатами розслідування з’ясувалось, що керівник закладу був «наближеною» до кількох депутатів облради, що дозволило восени 2018 року з комерційною структурою укласти договір на проведення капітального ремонту центру на 26 мільйонів гривень. За умовами контракту підрядник мав здійснити ремонт даху, утеплення будівлі та реконструкцію інженерних комунікацій. Але для «економії» комерсанти використовували несертифіковані будівельні матеріали та частина робіт взагалі не була проведена. Натомість до актів виконаних робіт вносилися неправдиві дані щодо якості та цін на товари й послуги. За цією схемою зловмисники привласнили понад 5 мільйонів гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Наразі були проведені 4 обшуки в офісі будівельної компанії та за місцями проживання фігурантів справи. Під час слідчих дій вилучено фінансову документацію із доказами незаконної діяльності. Тому вирішується питання щодо притягнення до відповідальності інших посадовців, причетних до розтрати коштів.

Ремонт задля ремонту, приміщення центру залишається в незадовільному стані та потребує повторної реконструкції. Така схема використовується по всій країні, тому від вибору громадян буде залежити скільки коштів буде витрачати місцева влада на різні «реконструкції» чи то Шулявського шляхопроводу, чи то обласного оздоровчого центру. Вибір за кожним з нас.

Читайте також:  Возрастом можно управлять. Как замедлить старение?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *