Пт. Июн 21st, 2024

Як повідомляє WP, Сполучені Штати дали Україні зелене світло на використання ракетних комплексів Patriot для ураження російських літаків над територією Росії.

Ця значна подія була озвучена ​​американським чиновником і підкреслює посилення військової підтримки з боку США Україні в умовах війни, що триває.

Розгортання систем Patriot вже довело ефективність: Україна підтвердила збиття кількох російських літаків над Брянською областю в травні 2023 року, продемонструвавши передові можливості цих систем захисту в реальних сценаріях бойових дій.

Передумови

США посилили військову підтримку України, дозволивши використання Patriot для збивання російських літаків над російською територією. Це рішення слідує за зростаючими загрозами з боку Росії та її агресивними діями в регіоні.

Технічні деталі

Patriot – передова система протиповітряної оборони, здатна знищувати різні типи повітряних цілей, включаючи літаки, ракети та безпілотники. Українські військові вже застосували Patriot для знищення російських літаків у травні 2023 року над Брянською областю.

Наслідки

Покращення обороноздатності України: Підвищення ефективності протиповітряної оборони України допоможе захистити її від російських авіаударів.

Цей дозвіл від США є важливим етапом у підтримці України, підкреслюючи готовність Заходу посилити військову допомогу в умовах тривалої агресії з боку Росії.

Читайте також:  «Вагнеровцы» бегут из Бахмута накануне контрнаступления ВСУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *