Пт. Июл 19th, 2024

Знайомтеся – Долинський Ігор Миколайович, директор Комунального підприємства “Київський інститут земельних відносин”.

Дружина Долинського – Оксана Мисак раніше займала посаду директора департаменту Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”. Сьогодні ж пані Мисак є виконуючою обов’язки Комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр”.

Важливо зазначити, що за цим сімейним підрядом, ймовірно стоїть Петро Оленич, який очолює Департамент земельних ресурсів КМДА.

З наших джерел стало відомо, що де-юре Департамент інформаційно-комунікаційних технологій підпорядкований напряму меру, але де-факто управляється директором Департаменту земресурсів Оленичем.

Така колізія, а швидше продумана та цілеспрямована стратегія захоплення державних підприємств і владних кабінетів сьогодні має місце в Київській міській держадміністрації.

“Усі кадрові зміни керівництва пан Оленич проводить особисто”, – заявило джерело.

Згідно декларації Ігор Долинський і Оксана Мисак володіють землями по всій Україні, а також мають нерухомість у Києві та свій автопарк.

Посадовець задекларував 2 квартири та будинок у Києві площею 165 кв.м.

Також у володінні Оксани Мисак та Ігоря Долинського землі в: Київській, Херсонській, Одеській і Харківській областях.

Автопарк сім’ї чиновників: Dacia Solenza, Toyota Auris, Mazda 6, Mazda 3. Окремої уваги заслуговує вартість автівок на дату набуття у власність.

Для прикладу автомобіль Toyota Auris куплений у 2010-ому році в декларації вартує 140 тсч грн., а через 10 років вживаний на AutoRia – 280тсч грн. Аналогічне питання й до автомобіля Dacia. Чи є існують в Україні рухомі об’єкти за 12тсч грн., окрім велосипеда та самоката знає тільки Ігор Долинський.

Свій капітал Ігор Долинський оцінив у 200 тсч грн., $15000, 6538 грн., 185 грн., 424 грн., $8000, 6000 EUR.

Також Ігор Долинський має кредит у розмірі понад 1 млн грн. під заставу квартири, яку він оцінив у 1 млн 262 тсч грн.

Читайте також:  У Києві є таке тихе та непопулярне угруповання під назвою "Департамент земельних ресурсів КМДА"

У наступному матеріалі ми розповімо про кар’єрні стрибки дружини земельного чиновника Ігоря Долинського та розберемо її декларацію.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *