Чт. Май 23rd, 2024

Рідини для електронних сигарет повністю переходять на формат наборів для самозамісу. Іноді ще можна зустріти в продажу готову продукцію для смачного паріння, але, на жаль,  досить рідко. У 2023 році в ТОП рідин входили такі бренди як Alchemist, Chaser, Flavorlab, HYPE, Get High, Refrost і ElfLiq. Чи змінилося щось у 2024? Давайте подивимося.

ТОП рідини для POD-систем 2024

Відразу хотілося б відзначити нового гравця на ринку рідин для ПОД-систем, який швидко завоював велику популярність. Це бренд 420. Він добре всім відомий в Україні, завдяки своєму якісному, смачному і недорогому тютюну для кальяну. Тепер і власники е-сигарет можуть отримати насолоду від феєрії смаку та ароматної пари 420 Liquid. Які сюрпризи на вас чекають при парінні цієї рідини:

  • мінімальний тротхіт. Приємне відчуття на вдиху без найменшого натяку на бажання прокашлятися;
  • чудова смакопередача. Насиченість і яскравість ароматів ідеально збалансовані. Немає зайвої приторності в солодких міксах, а також хімозності в кислих ароматах;
  • різноманітність смаків. Тепер насолодитися неперевершеними ароматами тютюну для кальяну 420 можна за допомогою ПОД-системи. Асортимент повторює багато смаків з лінійок тютюнових курильних сумішей бренду.

Також у лідерах залишилися такі виробники, як Чейзер і Алхімік. У цих брендів дуже високий ліміт довіри від любителів смачної пари та змістити їх з топових позицій у 2024 році, звісно ж, не вдалося. При цьому в самих рідинах нічого не змінилося. Все ті ж смаки, міцність і об’єм флаконів. Напевно, стабільно висока якість робить ці рідини для електронних сигарет по-своєму унікальними.

Підібрати рідину для своєї под системи можете в інтернет магазині https://amigo-hookah.com.ua/ де менеджери допоможуть у виборі найкращої рідини в 2024 році.

Читайте також:  Эндопротезирование коленного сустава в Израиле в медцентре Сураски (Ихилов)

А тепер зустрічайте тих, хто у 2024 не просто потрапив у ТОП, а завоював величезну любов вейперів і продовжує дивувати конкурентів кількістю продажів своєї продукції.

Набори рідин для самозамісу Flavorlab

За що насамперед люблять одноразки? Звичайно ж, за їхню неперевершену смакопередачу. Флаворлаб – це той самий насичений, незабутній, яскравий смак одноразок, який доступний для паріння на багаторазових ПОД-системах. Широке розмаїття лінійок із приголомшливими ароматами не могли пройти повз вейперів. Disposable Puff, Aroma MAX, FL 350, Love it, M-Cake, M-JAM V2, P1 – тут десятки міксів і соло смаків, які гарантовано зможуть задовольнити навіть найбільш розпещені смакові рецептори.

Окремо б хотілося згадати лінійку Infinity MAX від Флаворлаб. Серед любителів тютюну вона стала ТОП рідиною, адже в Інфініті МАКС тільки тютюнові смаки, а саме:

  1. Вишнева сигара (Monarch).
  2. Тютюн з приємним горіховим присмаком (Monaco).
  3. Сигара Classic (Imperial)
  4. Смак звичайної сигарети (Согопа).

Набори рідин для самозамісу Octobar

Виробник Octolab і його рідини для електронних сигарет Октобар є прямим конкурентом вищезгаданого бренду. У цих перегонах дуже важко розділити місце на перше й друге, оскільки вейпери однаково швидко змітають з полиць як Флаворлаб, так і Octobar. Ці рідини для POD-систем також виділяються великою кількістю лінійок – Classic, NFT, Twins, Strong, Black Limited. Прийнятна ціна, величезний вибір приголомшливих смаків, а також можливість парити сольовий нікотин різної міцності вивели Октобар в ТОП рідин 2024.

Вибравши будь-яку рідину з сьогоднішнього огляду, ви точно не будете розчаровані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *