Пт. Июн 21st, 2024

Черняховський Віталій Петрович, 20 січня 1966 року народження, відомий у Києві провокатор-“активіст” є одним з координаторів неформального руху “Форум порятунку Києва”. Під виглядом проведення мирних акцій дана організація фактично займається дестабілізацією ситуації в українській столиці та розпалюванням ненависті в суспільстві, у зв’язку із чим вже потрапляла у поле зору правоохоронних органів.

Як Віталій Черняховський був оголошений у розшук

Шевченківським управлінням поліції ГУНП у м. Києві оголошений у розшук Віталій Черняховський за скоєння злочину, передбаченого частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України. Така інформація з’явилася у розшукових обліках на сайті МВС України.

Інформація про Черняховського з розділу “Особи, що переховуються від органів влади”

Крім того, що “Форум порятунку Києва” займається банальним рекетом відносно будівельного бізнесу, це угруповання веде підривну діяльність проти України.

“Антифашист” Віталій Черняховський переймається долею дельфінів, а плоди своєї хворої уяви публікує на антиукраїнських ресурсах. Зверніть увагу на паралелі: “Комитет спасения Украины” – “Форум спасения Киева” (рос.).

Співпадіння?..

“Віталя-п’ятисотка”, – таке прізвисько офіційно безробітний громадянин Черняховський здобув завдяки своїй традиції встановлювати стартову ціну від п’ятисот американських доларів (і вище) за проведення будь-якої акції та забезпечення участі у ній проплаченої масовки з плакатами, гучними перфомансами, а нерідко – і сутичками.

Шантаж забудовників, вимагання від них грошей, цькування і переслідування громадян на замовлення – ось далеко не повний “послужний список” Черняховського.

Антидержавницькі виступи і владні амбіції

Але особливо нездорову активність Віталій Черняховський проявляє останнім часом у напрямі розкручування потужної інформаційної кампанії проти діючого президента. Для нього немає різниці в тому, хто займає зараз пост глави держави – будь-який наступник Порошенка буде піддаватися такій само дискредитації. Беручи до уваги іншу бурхливу діяльність “активіста”, стає очевидним, що він свідомо реалізовує інтереси зовнішнього ворога – Російської Федерації з повалення державного ладу та розхитування ситуації всередині країни. І його попередні акції проти мобілізаційної кампанії, а також нещодавня палка підтримка Руслана Коцаби це наочно підтверджують.

Типовий допис зі сторінки Віталія Черняховського у соцмережі Фейсбук

Втім, не обходить він увагою і київського міського голову Віталія Кличка.

Нав’язлива ідея: Кличко в кожному дописі. Провжуємо вивчати багатий “внутрішній світ” Віталія Черняховського (з його сторінки у Фейсбуці)

Причина такої ненависті дуже проста – Віталій Петрович сам бажає зайняти це місце та керувати столицею. Про це стало відомо з джерел, наближених до Черняховського. Кияни, хочете собі такого навіженого мера? Вже був Черновецький, а якщо промовчите – буде “мер” Черняховський – любитель позувати в поросячих вушках.

Читайте також:  Артак Сагателян краде бюджетні кошти на ремонті доріг

Просуваючи, на шкоду інтересам України, свою кампанію з дискредитації всіх діючих органів влади, Віталій Черняховський широко використовує всі доступні засоби. Як активний користувач соцмереж (а чим ще займатися безробітному?) він не тільки має велику кількість читачів та перетворив свої сторінки на майданчики для закликів до повалення конституційного ладу, але і створює та модерує групи, назви та спрямованість яких, на перший погляд, абсолютно далекі від політики. Наприклад, почитаємо, що пишуть у групі Віталія Черняховського “Защити животных!”.

Жебракування у соцмережах

Задля популяризації “зоозахисної” групи Черняховський не гребує жебракувати у соцмережах, випрошуючи в людей гроші, котрі фактично підуть на брудні інформаційні кампанії. При цьому він дає координати та номер банківської карти своєї співмешканки та вірної соратниці (такої ж, як він сам) – Оксани Костюкевич.

Адміністраторами групи (Черняховський, Костюкевич та ін.) не тільки не видаляються антиукраїнські дописи, але й відкрито продовжується антидержавницька пропаганда. Водночас різними дописувачами постійно здійснюється збір коштів нібито на допомогу тваринам на російські платіжні системи Яндекс-гроші, Ківі, банківські картки Сбербанку Росії та решту заблокованих в Україні платіжних ресурсів. Втім, це не дивно, адже якщо поцікавитися складом учасників цієї популярної групи, то значну їх частину складають російські громадяни та боти.

Аналогічним способом Віталій Черняховський надає допомогу країні-окупанту за допомогою іншої мережевої спільноти – групи з однойменною назвою “Форум спасения Киева”.

Черняховський намагається уникнути кримінальної відповідальності

Втім, розмова зараз не про це. Нещодавно сталося закономірна подія: “токсичний клоун” Черняховський під час чергового збіговиська від слів і погроз перейшов до брутального насильства та завдав тілесних ушкоджень громадянинові, за що має відповідати згідно із законом. Однак негідник чудово розуміє, що за це та інші його діяння доведеться понести покарання. Тому він всіляко намагається уникнути кримінальної відповідальності – не з’являється на виклики слічого. Є висока вірогідність того, що він може зробити спробу залишити територію України (наприклад, виїхати до близької йому за духом російської федерації).

Антон Кляцький та Віталій Черняховський
Ще один скндальний діяч часів Януковича — Начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів Антон Кляцький, праворуч, та головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва» Віталій Черняховський під час підписання адміністративного протоколу про накладення штрафу за куріння на бар-кафе «Нокс» на суму 10 тис. грн.

Попри те, що Черніховський буцімто “зник”, усі його шкідницькі сторінки залишаються активними та триває брудна робота у группах. Напередодні передвиборчої кампанії він прагне зробити все, аби максимально догодити своєму господареві.

Читайте також:  Большое разоблачение: Дмитрий Коновал и Дмитрий Шувал провернули грандиозную аферу AssetG Finance - from-ua

А для того, щоб злочинець був нарешті притягнений до відповідальності, кожен з нас може докласти зусиль і допомогти правоохоронцям установити його місце перебування.

Як “противник забудови” отримав нову квартиру

Справа в тому, що не отримати виклики він міг і через те, що не проживає за адресою, на яку вони надсилалися. Давайте розберемося з його адресами. Свого часу, шляхом шантажу забудовників, він вже “віджав” для себе трикімнатну квартиру по вул. Ковпака, 17. Номер квартири – 32.

На цьому відео, від 8:07 хв ідеться про те, що Черняховський живе на Троєщині. Далі, – зверніть увагу, – журналісти з’ясували, що насправді Черняховський проживає не на Троєщині, а саме на Ковпака, 17, а також показали цей новий житловий комплекс і розповіли про вартість квартир у ньому.

Та й дійсно – чому б Черняховський залишався на Троєщині? Він має нову квартиру в елітній новобудові в самому центрі міста.

Звертаюся до киян, які, можливо, проживають по сусідству: подивіться уважно, чи не гуляє там злочинець, якого розшукує поліція. Він не зможе постійно сидіти в чотирьох стінах і неодмінно десь з’явиться.

В такому разі невідкладно повідомте Шевченківське управління поліції м. Києва за телефонами:

(044) 486-03-06
(044) 271-97-31

…або просто 102.

Крім того, буде вельми доречним звернення до поліції інших людей (в тому числі підприємців, з яких він вимагав гроші), котрі теж свого часу постраждали від дій розшукуваного Черняховського.

Ірина Кременовська

Директор at Центр економіко-правових досліджень
кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник; головний редактор загальнодержавного бюлетеня «ГОВОРИ!», e-mail: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *