Пт. Июн 21st, 2024

Проблема інформаційної безпеки стає все частіше актуальною для компаній, що працюють із цифровими відомостями. Без дотримання заходів безпеки зростає ризик успішних атак хакерів з метою крадіжки особистих даних, нерівномірного використання інформації. Найкращим рішенням стане застосування СУІБ (системи управління інформаційною безпекою), яку створює ISO 27001 сертифікат.

Навіщо потрібний сертифікат 27001

Проведена сертифікація 27001 в Києві допоможе у обробці даних, здійсненні ідентифікації та інших стратегічних заходів захисту відомостей. Конфіденційність є важливим елементом для нормального функціонування успішних організацій, адже інформація оточує нас у повсякденному житті. Тому стандарт ISO 27001 такий необхідний. Він дозволяє фірмам різного масштабу та сфер діяльності забезпечити ґрунт для створення, планування, реалізації та контролю системи захисту даних. Умови, що висуваються для отримання сертифіката, є рівними для всіх компаній і некомерційних організацій.

Сертифікати з інформаційної безпеки застосовують для захисту корпоративної та клієнтської інформації, її систематизації. Стандарт ISO 27001 також контролює доступ співробітників та третіх осіб до ІТ-систем, що задіяні в процесах. ISO 27001 сертифікат  дає незалежну оцінку ззовні та підтверджує працездатність вашої системи управління захистом інформації.

Коли потрібна сертифікація ISO 27001

Сертифікація систем компанії проводиться лише за умови повного впровадження ISO 27001. Вона визначає здатність організацій керувати внутрішніми та зовнішніми процесами, що відповідають за безпеку. Багато хто хоче знати, сертифікат ISO 27001 як отримати. Насправді це не так і складно, слід лише виконати низку дій:

  • дізнатися про вимоги для отримання ISO/IEC 27001:2022;
  • здійснити внутрішній аудит;
  • впровадити у свою фірму вимоги міжнародного стандарту ISO 27001;
  • одержати готовий сертифікат ISO 27001 на офіційному сайті.

Сертифікат відповідності інформаційної безпеки ISO 27001 зазвичай відбувається у два етапи: перший і другий ступені сертифікаційного аудиту. Сертифікат ISO 27001 надається на три роки, при цьому передбачаються щорічні наглядові заходи, що мають підтвердити відповідність вимогам.

Читайте також:  Кому і навіщо потрібен витяг ЄДРПОУ та як його отримати

Міжнародний стандарт ISO/IEC 27001 важливо придбати на сайті ISO (Міжнародної організації зі стандартизації) https://isocert.org.ua/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *