Ср. Июл 24th, 2024

Львів — неймовірне місто, де кожна закарпатська дівчина прагне виглядати неймовірно. Суто українська краса в даному регіоні набирає популярності з кожним роком. Це пов’язано з тим, що змалечку батьки наділяють нас образами панянок у яскравих сукенцях з довгими косами.

Чому це стало популярним?

Насправді, торгівля волоссям існує вже багато десятків і навіть сотень років. Зараз ніхто не здивується, побачивши дівчину з короткою стрижкою або хлопця голеного налисо. А ось пару століть назад це все мало інше значення.

У минулі часи дівчатам відрізали коси, якщо вони здійснювали неприпустимі дії, які їх паплюжили. Лисина ж у чоловіків означала майбутні каторжні роботи або службу в армії. Зараз же все змінилося, короткі стрижки не рахуються чимось жахливим, але тим не менш, попит на довге волосся залишився.

У 21 столітті кожна дівчина прагне до натуральної красі без зайвих коштів, а довга коса як ніколи до речі підкреслює це. Саме тому з кожним роком все більше популярності набирають перуки і нарощування волосся. Раз зростає попит, то збільшується і пропозиція.

Продаж волосся — нині це ціле відгалуження в б’юті індустрії, в якому можна непогано заробляти. Адже не дарма кажуть «волосся на вагу золота», так і є.

Звідки беруть волосся, міфи.

Ні для кого не секрет, що найкращим матеріалом для нарощування є натуральне волосся. Вони найлегше підлаштовуються під зачіски і має природний вигляд. Так чому ж ходить так багато міфів навколо цієї теми?

Все пов’язано з тим, що мало хто замислюється про дійсне походження волосся в перуках. Деякі вважають, що їх зрізають з ув’язнених або пацієнтів лікарень, але це все лише міфи. Б’юті індустрія не хоче наділяти прекрасну половину суспільства зайвих проблем.

Читайте також:  Блоки управления в авто: виды, отличия, особенности

Волосся часто здають добровольці, люди, які усвідомлено відрощували їх і доглядали за ними довгий час. Існують навіть спеціальні фірми і салони, які докладно розповідають дівчатам про всі складнощі і нюанси вирощування. Це дозволяє отримати якісний матеріал для наступних клієнтів.

Якщо говорити про географічну схильність, то більшим попитом на продаж волосся славляться теплі країни Азії. Наприклад, в Індії продаж волосся мало не основний дохід більшості дівчат. Їх волосся менше піддається зовнішнім впливам і хімічним чинникам, що дозволяє домогтися надзвичайного блиску і густоти.

А ось якщо говорити про попит на покупку волосся, то найпопулярнішим матеріалом є світле слов’янське і довге волосся.

Як відростити волосся?

Існує безліч факторів, які дозволяють досягти найкращого результату за короткі терміни. Піклуючись про кожного з них в потрібному ступені можна стати справжньою рапунцель.

  • Вітаміни

Наше тіло живить волосяні цибулини, які відповідають за ріст. Саме тому, в першу чергу варто почати з підтримки балансу всього організму. Вітаміни групи В, які можна зустріти в бобових, пшениці, моркви і багатьох інших продуктах.

  • Харчування

Правильний раціон, баланс нутрієнтів і підбір потрібних продуктів допомагають нашому організму відмінно функціонувати.

  • Догляд

Шампуні, маски, бальзами та масла — невід’ємна частина догляду в наші дні. Але тим не менше, надлишок цих засобів може згубно позначитися на загальному стані волосся.

Грунтуючись на цих факторах можна заздалегідь підготувати свій організм і через деякий час отримати бажаний результат.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *