Пт. Июн 21st, 2024

Смірнова Марина Олександрівна народилася 19 січня 1991 року на Черкащині.

Восени 2020-ого року її призначено на посаду заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Так, згідно декларації Марина Смірнова володіє квартирою в Києві площею 55,6 кв.м., яку вона придбала в 2012-ому році за 373 799 грн. Важливо наголосити, що станом на 2012-ий рік ціна за квадратний метр житла в столиці складала близько 16 тсч грн. Тобто виходить, що новоспечена чиновниця придбала нерухомість за ціною вдвічі меншою від реальної. Також Смірнова має у володінні парко-місце площею як маленька квартира-студія.

Парко-місце в Києві сьогодні вважається розкішшю. Тому й автомобіль у чиновниці також люксовий Range Rover Evoque.

Трудову діяльність Марина Смірнова розпочала у 2009 році в ДП України “Дитячий центр “АРТЕК”.

У декларації Марини Олександрівни не вказані родичі. Тому напршується висновок, що на автомобіль майже за мільйон гривень вона заробила в дитячому таборі “Артек” усього за кілька років.

Важливо наголосити на тому, що в реєстрі існує 2 декларації різниця між якими 1 день і пункт “Джерело доходу”. Так, у останньому Марина Смірнова спочатку вказалу заробітну плату отриману в ТОВ “Авангард” розміром у 600 тис. грн.

А вже наступного дня 115 641 грн. в ТОВ “Аграрний Холдинг Авангард” і 135 611 грн. у ТОВ “Фінансово-консалтингова Компанія Авангард”.

І тут виникає питання, якщо спочатку була вказана одна сума, а наступного дня дві, а тим більше в сукупності менші аніж уперше, то чи не є це приховуванням доходів? Із відповідним запитом наша редакція звернеться за роз’ясненням у НАЗК і до юристів, щоб уже найближчим часом розібратися в даній історії.

Читайте також:  Министр с английским акцентом "База знань"

Довідка:

Смірнова Марина Олександрівна народилася 19 січня 1991 року на Черкащині.

У 2013 році закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю “Мова та література (англійська)”.

У 2016 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”.

Трудову діяльність розпочала у 2009 році в ДП України “Дитячий центр “АРТЕК”.

У 2014–2015 роках працювала в Державній податкової інспекції у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві.

З 2015 до 2017 року працювала у департаменті по роботі з фінансовими установами ПАТ “Райз-Максимко та департаменті зовнішньої торгівлі ТОВ “Управлінське товариство “УЛФ”.

Протягом 2017-2019 років працювала у відділі зовнішньоекономічної діяльності ТОВ “Аграрний Холдинг Авангард”.

У 2020 році працювала у відділі супроводу договорів ДП “Медичні закупівлі України”

26 жовтня 2020 року розпорядженням Кабінету Міністрів України від № 1332-р Смірнову М. О. призначено заступником Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *