Пт. Июл 19th, 2024

Сьогодні на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради ухвалили низку важливих законопроектів. — пише на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат України Ігор Молоток.

Зокрема, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», №2571-Д, який уже ввійшов в історію через рекордну кількість правок і містить чимало суперечливих моментів, але разом з тим необхідний для стабілізації нашої економіки. Ухвалили і доопрацьований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Радий тому, що враховані, хоча і дуже частково, інтереси медиків. Сподівався на більше, але вже те, що хоча би доплати, які худо-бідно почали виплачувати медичним працівникам, що знаходяться на «передовій» боротьби з коронавірусом не будуть оподатковуватись, це добре. Проголосовав проти проекту Постанови про Звернення Верховної Ради України до національних парламентів іноземних держав, міжнародних організацій та їхніх парламентських асамблей з нагоди відзначення 75-ї річниці завершення Другої світової війни в Європі у 1939-1945 років, оскільки вважаю, що в документі багато патетики і замало конкретики: ми знецінюємо подвиг наших дідів і прадідів, зациклюючись на боротьбі з тоталітаризмом.

Читайте також:  Зеленський забув про ювілей українського льотчика-аса Івана Кожедуба, з нардепів на вшануванні був тільки Ігор Молоток

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *