Вт. Окт 20th, 2020

Наприкінці минулого тижня на політичній мапі Сумщини сталась надзвичайно важлива подія, яка суттєво позначиться на виборах місцевої влади 25 жовтня.

Особливу роль у майбутніх виборах може відіграти Кролевеччина, адже нардеп від 160 виборчого округу Ігор Молоток особисто поведе свою команду до місцевих рад.

Так, наприкінці тижня народний депутат України Ігор Молоток презентував політичну команду «За майбутнє!», яку поведе на місцеві вибори на Сумщині. Серед присутніх на презентації партії були нині діючі голови громад, політичні та громадські діячі. Кого представить дана партія на виборах до Кролевецької міської ради та чи буде від неї кандидат на міського голову, в районну та обласну раду поки не відомо, адже з 15 до 24 вересня політичні сили мають висунути кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

За Ігоря Молотка у 160 виборчому окрузі проголосували 22 834 виборці. На всіх дільницях в межах округу народний обранець впевнено переміг.

Окрім міста Кролевець, саме райцентр Кролевецького району зробив неочікуваний вибір і підтримав депутата від «Слуги народу».

Читайте також:  Зеленський забув про ювілей українського льотчика-аса Івана Кожедуба, з нардепів на вшануванні був тільки Ігор Молоток

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *