Сб. Май 18th, 2024

Для успішної кар’єри і проведення вільного часу неабияку роль відіграє наявність якісних меблів для роботи та відпочинку. Особливо важливо правильно підібрати письмові столи: ТОП-моделі для вас дозволять зберегти здоров’я під час роботи і досягти успіху у всіх робочих справах.

Який письмовий стіл вибрати

Для правильного вибору письмового столу перш за все треба визначитися для яких цілей він вам потрібен. Крім того варто прийняти до уваги розміри кімнати, в якій він буде розташований, а також кількість людей, які будуть за ним працювати. Ось основні моделі столів, які користуються найбільшим попитом серед споживачів:

  • Стандартний. Такий виріб представляє собою звичайний прямокутний письмовий стіл з боковими тумбами та шухлядами. Його основна перевага – в зручній формі і можливості розташувати конструкцію вздовж стіни приміщення.
  • Кутовий. Зручно розміщується в куту приміщення, який, зазвичай, майже не використовується для розташування меблів. Має шухляди, відкриті полички і стільницю в формі кута. Така форма дозволяє ефективно використовувати робочу поверхню.
  • Комп’ютерний. Крім стандартної комплектації такий стіл має спеціальну підставку під монітор та клавіатуру та відділення для розташування системного блоку.
  • Зі змінною висотою стільниці. Такий стіл стане незамінним для школяра, зріст якого змінюється. Разом з учнем росте і його стіл, що дозволяє батькам зекономити гроші на купівлі виробів різних габаритів. Головною перевагою таких меблів є висока анатомічність, дякуючи якій дитина під час навчання зберігає правильну осанку і менше втомлюється.
  • З відкидною стільницею. Спеціально для розташування в невеликих приміщеннях застосовується стіл, в якому стільниця відкидається на час роботи і після закінчення активного використання складається знову.
  • З полочками та шухлядами. Якщо ваша професійна діяльність пов’язана з великою кількістю документів, вам знадобиться стіл з додатковими конструкціями для їх зберігання. Варто розуміти, що такі столи, попри свою функціональність, займають багато місця в приміщенні.
Читайте також:  100 тисяч за ніч: Спливли нові деталі розкішного відпочинку Зеленського в Буковелі (відео)

Перед тим, як придбати виріб, визначиться, куди саме ви його поставите. Для розміщення посередині або вздовж стіни кімнати підійде чотирикутний стіл, а для розташування в куту – кутові моделі.

Не менш важливо і розташування передньої панелі і тумби з шухлядами. Вони не мають заважати людині під час роботи. В деяких моделях тумба облаштована коліщатками і може пересуватися в зручне для користувача місце.

Якщо на вашому столі розташована велика кількість гаджетів або побутової техніки, варто потурбуватися про покупку моделей з додатковими відділеннями. Так ви звільните місце для роботі і зможете запобігти псуванню техніки.

В нашому інтернет-магазині kult-mebeli.com.ua ви найдете все необхідне для облаштування вашого робочого місця. Ми запропонуємо вам ТОП-моделі столів високої якості по вигідним і справедливим цінам. Під час вибору меблів приймайте до уваги розмір приміщення, а також порядок розташування інших меблів в ньому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *