Чт. Июл 18th, 2024

Спінені пористі матеріали, такі як поролон, пластон, ізолон, давно вже з успіхом застосовують у найрізноманітніших галузях промисловості — під час виготовлення меблів і створення різних елементів декору. Це легкі й недорогі матеріали, які легко обробляються за допомогою лазера. Вартість послуг з їх лазерного різання залишається в цьому сегменті найнижчою. Порізка поролону та ізолону лазером застосовується для виготовлення ущільнювачів, а також ложементів для найрізноманітніших виробів. Головна перевага лазера — це здатність вирізати з поролону або ізолону виріб з будь-якою складною формою найрізноманітніших розмірів. Вартість на порізку порівняно з іншими видами обробки невисока і доступна для всіх.

Лазерне різання поролону застосовують при виготовленні:

  • об’ємних букв;
  • різних декорацій;
  • складних фігур різної конфігурації та розміру.

Продукція, виготовлена цим методом, вельми популярна і затребувана художніми та дизайнерськими майстернями, рекламними компаніями, магазинами і підприємствами громадського харчування — для оформлення вітрин, а також рекламно-сувенірними фірмами.

Переваги різання поролону та ізолону лазером

Різання лазером поролону та ізолону — дуже швидкий спосіб розкрою пористих матеріалів і, мабуть, найзручніший. Край різу виходить акуратним і рівним, не деформує матеріал у місці зіткнення. Відходи виходять наймінімальніші і коштує таке різання досить дешево. Цей спосіб порізки еластичного пінополіуретану, іншими словами поролону, вирізняється цілою низкою незаперечних переваг. Якщо під час вирубки в пресі матеріал деформується і виріз може не відповідати потрібній формі, то під час лазерного різання всі контури виробу повторюються з математичною точністю.

Поролон досить м’який матеріал, до того ж ще й пористий, його обробка ускладнена саме цими властивостями. Але він прекрасно зарекомендував себе у вигляді вкладишів-підкладок, що оберігають тендітні вироби, які б’ються, від пошкоджень. Будь-які вироби з кришталю, скла, порцеляни в такій упаковці почуваються надійно укритими від будь-яких механічних пошкоджень. А щоб вони щільно були охоплені цим захисним матеріалом, поролону надають точного контуру того виробу, який буде в ньому зберігатися.

Читайте також:  Водительское искусство в Вюрцбурге: Вакансии для тех, кто готов взять руль в руки, компания WILS Company

Вартість послуги лазерного різання поролону

Для порізки поролону допускається товщина різу не більше 30 мм. Вартість такої послуги обчислюється виходячи з погонної довжини лазерного різу, товщини матеріалу і його типу, а ще кількості замовлення, складності форми виробу і встановлених термінів виконання. Зробіть замовлення на порізку поролону або іншого проблемного пористого матеріалу на сайті Nios-Corp — https://nios.com.ua/uk/lazerne-rizannya/porolonu-izolona-plastazot.html і ви отримаєте кваліфіковану консультацію фахівця безкоштовно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *