Сб. Май 18th, 2024

Відповідно до загальноприйнятого визначення Європейської комісії, «Кормові добавки — це продукти, які використовуються в годівлі тварин з метою покращення якості кормів і харчових продуктів тваринного походження або для покращення продуктивності та здоров’я тварин, наприклад, для покращення перетравності кормових матеріалів».

Ви думали, що тварини їдять рослини, або траву, або іншу «їжу», природну для них подібних. Але насправді годівля худоби на сучасних промислових фермах є складною справою, пов’язаною з суперечками та розбіжностями.

Відповідно до звіту дослідницької компанії MarketsandMarkets, глобальний ринок кормових добавок досяг 18,7 мільярдів доларів до 2016 року. Це не мала галузь. Їх звіт також показує,

«Антибіотики є провідним продуктом, що створює попит, з часткою понад 27%, за ними йдуть амінокислоти з часткою 26,5% на світовому ринку кормових добавок. Споживання антибіотиків є високим через зростання попиту в регіонах Азії та Латинської Америки для задоволення високого внутрішнього та експортного попиту на м’ясо».

Існує чотири загальні типи кормових добавок:

– Сенсорні добавки — вони стимулюють апетит тварин, щоб вони природно хотіли їсти більше.

– Харчові добавки – це кормові добавки для тварин вони забезпечують певну поживну речовину, якої може бути дефіцит у раціоні тварини.

– Зоотехнічні добавки – покращують загальну поживну цінність раціону тварин за рахунок добавок у корм.

– Кокцидіостатики та Гістомоностатики – це кормові добавки, які є антибіотиками, призначеними для знищення або інгібування найпростіших (бактерій/мікроорганізмів). Вони були заборонені в Європі з 2009 року та замінені пробіотичними альтернативами.

Частина суперечок навколо кормових добавок походить від їх використання у тваринництві, яке позначено як «органічне». Наприклад, синтетичний метіонін – це кормова добавка, яку дають птиці для сприяння належному оперенню. Корм, який дають птахам, недостатньо багатий на амінокислоту метіонін, тому використовується синтетична добавка. Критики добавок кажуть, що птиця, якій дають синтетичний метіонін, не повинна мати можливість використовувати позначку «органічний».

Читайте також:  Smart Contract Audit: A Comprehensive Guide

Наразі впроваджуєтся нове правило, яке зменшить допустимі межі синтетичного метіоніну в «органічній» птиці.

Що стосується вуглецевого сліду кормових добавок, на сьогодні мало досліджень. Лише цього року дослідники та викладачі розпочинають новий проект, щоб «створити модель, яка відстежує використання корму, вентиляції, гною та енергії у виробництві свинини, а також вивчає використання свинячого гною для виробництва біопалива. .” Це включало б дослідження вуглецевого сліду кормових добавок у свинарстві.

Ознайомившись із реаліями наших сучасних промислових харчових систем, ви зможете приймати більш обґрунтовані рішення щодо того, що ви збираєтеся купувати та споживати. Існує чіткий зв’язок між великомасштабним промисловим землеробством і величезною кількістю палива, необхідного для забезпечення роботи цих систем.

Деякі з тривожних тенденцій у сільському господарстві:

– Понад 40% земної поверхні очищено під сільське господарство

– Глобальні пасовища охоплюють 30 мільйонів км2 – розмір африканського континенту

Наша надмірна залежність від імпортної нафти для виробництва та транспортування продуктів харчування в Україні поставила нас у дуже нестійке та небезпечне становище. Підтримуючи невеликі місцеві ферми та обмежуючи споживання оброблених харчових продуктів і продуктів тваринного походження, ви можете допомогти зменшити кількість олії, яка використовується у виробництві та транспортуванні харчових продуктів. Потрібні будуть узгоджені зусилля зацікавленої більшості, щоб зробити цю Америку більш стійкою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *