Сб. Май 18th, 2024

Встановлюючи камін або лазневу піч, важливо не допустити витоку чадних газів. Димова труба димоходу має бути змонтована герметично. Щоб не деформуватися під впливом високої температури та опадів. Багато років тому для вирішення цієї проблеми використовували глину, бітум та інші матеріали, що дають лише тимчасовий захист.

Сьогодні виробники пропонують ущільнювачі покрівлі майстер-флеш, які ідеально підходять, щоб унеможливити цю неприємність. Що ж це пристрій, його переваги, як правильно підібрати і встановити. Саме про це йтиметься у нашій статті. Якісні Master Flash можна купити за посиланням.

Що є система майстер-флеш для димоходу?

Еластичний ущільнювач для димоходу майстер-флеш є квадратною або прямокутною основою. Кільця різного розміру розташовуються в центрі, створюючи конус. Для більшої міцності основу димоходу зміцнюють алюмінієм.

Матеріалом для ущільнювача може бути спеціальна гума чи силікон. Плюс силікону в тому, що він може сильніше розтягуватись під впливом високої температури (понад 300 градусів). Гума переносить температуру навіть менше 200 градусів. Хоча термін служби гумового ущільнювача набагато більший за рахунок його несхильності до сонячних променів.

Переваги ущільнювача master flash

Фахівці виділяють кілька головних переваг ущільнювача masterflash:

  • 1. Монтаж виконується швидко та просто. До речі, встановлювати цей ущільнювач можна навіть на труби, що вже експлуатуються.
  • 2. Матеріал, з якого виготовляється ущільнювач (гума або силікон), набагато міцніший, ніж ті, що використовували для цих цілей раніше (глина, бітум, руберойд). Тому він довго не потребує заміни.
  • 3. Можливість підібрати ущільнювач майстер-флеш для труби будь-якого діаметру.
  • 4. Відмінно встановлюється як на прямій, так і скатній покрівлі з різним покриттям.
  • 5. Немає обмежень щодо погодних умов для встановлення. А також не потрібно спеціальних інструментів та додаткових матеріалів.
Читайте також:  Надежный партнер: как выбрать паяльник с регулировкой температуры для профессиональных работ

Як встановити майстер-флеш без помилок?

Встановити ущільнювач майстер-флеш можна за кілька етапів:

Підібрати пристрій під діаметр труби димоходу. Виробники пропонують цілу низку розмірів даного виду ущільнювача. Тому знаючи діаметр труби, вибирається найближчий за розміром ущільнювач. Головне, щоб діаметр ущільнювача мінімальний, але перекривав по діаметру трубу.

Вирізати в покрівлі отвір на 20% менше діаметра труби.

Натягнути ущільнювач на димар. Фахівці рекомендують для зручності, перед натягуванням ущільнювача, використовувати мильний розчин. Його наносять на поверхню труби димоходу.

Закріпити основу ущільнювача за допомогою герметика та саморізів. Важливо використовувати водостійкий герметик. Він не «розтає» під дощем та снігом.

Як ми бачимо, пристрій дуже корисний, а головне спрощує процес монтажу труби димоходу та його термін служби. Тепер ви знаєте не тільки що таке, але і як встановити майстер-флеш. Ви можете впоратися із цим навіть самостійно! Але пам’ятайте, у будь-якій справі варто довіряти професіоналам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *