Пт. Июл 19th, 2024

Щоб вигідно обміняти криптовалюту, необхідно правильно підібрати сервіс для цього завдання. Перш за все, буде потрібно розглянути і порівняти ключові характеристики різних ресурсів, розставляючи акценти на тих можливостях, які для вас є першорядними.

Критерії вибору майданчика для обміну криптовалюти

Під час процесу обміну цифрових активів роль відіграє широкий спектр характеристик, серед яких варто виділити ключові конкретно для вашої мети.

Поточний курс

Важливо розуміти, що курс обміну буде різним на різних платформах. Наприклад, на біржі він встановлюється за результатами останньої завершеною угоди з конкретною валютною парою. Обмінники часто виставляють не найвигідніший курс для них. Але сервіси, які функціонують на основі бірж, готові запропонувати характерний показник, відповідний більшості користувачів. Що важливо знати:

  • Віддавайте переваги ресурсам, котирування яких мінімально відрізняються від середньоринкових, адже в такому разі ви менше втратите.
  • Стандартне відхилення від среднебіржевого курсу можливо в межах 10%.

Якщо ви працюєте з обмінниками, то найкраще вибрати сервіс, курсове відхилення якого – на рівні 5%, хоча все може залежати також від швидкості сервісу.

Валютні пари і ліміти сум

Обмін крипти на гроші, як і на інші цифрові валюти, передбачає вибір і формування відповідної пари. В обмінниках різноманітність валютних пар вже, ніж на криптобіржі. При виборі майданчика зверніть увагу на те, з якими валютами вона підтримує проведення валютних операцій.

Враховуйте встановлені ліміти і обмеження, які зараз діють при виведенні суми на карту. Для невеликих угод можуть підійти сервіси з низьким мінімальним лімітом.

Варіанти виведення коштів

Обмін, купівля та продаж цифрових монет можливі завдяки використанню криптовалютних гаманців, банківських карт, платіжних сервісів та інших рішень. Чим більше способів підтримує обраний ресурс, тим вигідніше для користувача. Так ви зможете вибрати оптимальний варіант поповнення і виведення коштів з відповідною комісією.

Читайте також:  Пальчевський викидає на вітер рекордні суми, фінансує Росія?

Комісії

Біржовий, як і P2P-обмін криптовалюти, передбачає наявність комісій. Деякі обмінні ресурси встановлюють за транзакцію комісію, розмір якої досягає 10%. Ще один варіант, який може бути доступний користувачам – відсутність додаткових зборів, але фіксація маржі в курсі. При виборі сервісу враховуйте не просто комісію, а її поєднання з курсом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *