Пн. Май 20th, 2024

Щоб ваш пристрій друкував багато років, необхідно правильно вибирати чорнило і не забувати, що у них є термін придатності. Він вказаний на кожному флаконі і, як правило, становить 3 роки для пігментних та 5 років для водорозчинних фарб.

Загальні правила використання чорнила для принтера

Як зберігати чорнило для принтера?

 

Фарби контактують з навколишнім середовищем, тому поступово випаровуються та густішають. Це досить повільний процес, якщо принтер з СБПЧ не буде знаходитись біля

опалювальних приладів та під прямим сонячним промінням.

Не допускайте попадання пилу, вовни, дрібного сміття до контейнерів. Використовуйте повітряні фільтри та не забувайте прикривати кришку блоку СБПЧ.

Якщо в ємності утворився осад або згустки, розхідник не придатний для використання. Слід злити фарбу, що зіпсувалася і залити свіжу.

Перед зміною типу чорнила обов’язково промийте голівку і систему промивної рідиною.

Якщо ви вирішили перейти на іншу серію чорнила, які можна придбати на сайті: https://mak.trade/chornilo-dlya-printera/, дочекайтеся поки залишок старих буде мінімальним. Тільки після цього доливайте нову серію. Не варто змішувати фарби різних серій у пропорції 50:50 або близько до неї. Це негативно позначиться на передачі кольору.

Нагадаємо, що порушення правил використання чорнила веде до втрати гарантії на струменевий пристрій.

Що ще потрібно знати про використання та зберігання фарби для друку?

Ще не розкриті баночки з фарбою рекомендується зберігати у темному, недоступному для дітей місці. Якщо ви розкрили флакон, постарайтеся витратити вміст за 6 місяців. Не забувайте, що для чорнила вкрай небажано вплив низьких температур. Оптимальна температура їх зберігання – 15-35С.

У жодному разі не розбавляйте чорнило водою або іншими рідинами. Не використовуйте в принтері продукцію, яка не призначена для нього. Не можна змішувати між собою розхідники:

  • різних типів та різновидів;
  • від різних виробників;
  • призначені для друкуючих пристроїв різних марок.
Читайте також:  Доставка в Европу с середины октября: первый корабль Tesla в четвертом квартале прибудет на следующей неделе

Все перелічене небезпечно для друкувальної головки принтера.

Не допускайте тривалого простою принтеру. При використанні фарб на водній основі необхідно друкувати хоча б раз на тиждень, регулярно робити тест дюз і за необхідності запускати їх прочистку. Будьте особливо обережні з пігментними та сублімаційними розхідниками: у цьому випадку принтер не повинен залишатися без роботи більше 2 днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *