Пт. Июн 21st, 2024

Сучасне якісне стоматологічне лікування ґрунтується на тріаді HFA (Health — здоров’я, Function — функція, Ftsthetic — естетика). Головна умова успіху — це правильне розташування цих трьох компонентів: здоров’я — функція — естетика). На це слід звернути особливу увагу, тому, що поєднання цих компонентів може бути різним. Можливо відновити здоров’я і функцію, але не добитися естетики, можна домогтися здоров’я без повного відновлення функції й естетики. І тільки естетика неможлива без здоров’я і функції.

Естетична стоматологія

В даний час естетична стоматологія в Києві потужно набирає обертів. Такий рух — це вимога часу, прогресивних технологій у всіх областях людської діяльності, а не тільки в медицині. У реставраційної стоматології мається на увазі не тільки заповнення дефектів твердих тканин зуба, але й ідеальна відповідність оточуючих зубних тканин. Тобто відтворення кольору форми та функції. Завдяки вивченню анатомії та морфології природних зубів налагоджений випуск сучасних композитних матеріалів, які мають оптичні характеристики, властиві натуральним зубам. Ці матеріали покликані відтворити природність штучним шляхом. Натуральний зуб — це дуже складне анатомічне утворення, як, втім і все в людському організмі. Ніщо в людському організмі не існує окремо, все «деталі» повинні злагоджено працювати в комплексній системі.

Стоматологічні захворювання можуть серйозно знизити якість життя людини, створити психологічні комплекси, що заважають не тільки здоров’ю, але і соціальної адаптації в суспільстві. Адже не дарма кажуть: «людині з гарними зубами все здається смішним». Естетична стоматологія покликана порушити ці комплекси. Лікар-терапевт-стоматолог допоможе Вам зрозуміти причини та симптоми різних захворювань: каріозних і некаріозних поразок і їх ускладнень і запропонувати варіанти лікування. Надасть всю інформацію, необхідну для збереження здоров’я і краси Вашої посмішки.

Читайте також:  Александр Деркач: "Мы что, более вшивые, чем иностранцы?"

Художня реставрація зубів

Що ж таке художня реставрація зубів? Реставрація — це відновлення форми, кольору і функції зуба. Художньої її можна назвати, тому що отриманий результат можна порівняти з твором мистецтва. При створенні такої реставрації враховуються численні аспекти, пов’язані з віком, особливостями характеру, формою обличчя і т.д. Наприклад, збільшення довжини центральних різців в порівнянні з бічними різцями, створення на поверхні тонкої Мікротекстура і яскравості значно скорочують вік людини, а згладжування форми ікла допоможе приховати агресивний характер. Широкий спектр сучасних матеріалів дозволяє доктору використовувати їх вибірково для кожної клінічної ситуації. Вибір залежить від мети, якої необхідно досягти: естетика, міцність, захист від рекурентного або вторинного карієсу, профілактика, стійкість до стирання і т.д. Однак матеріали — це не найголовніше. Клінічний досвід лікаря, його тонкий художній смак, майстерність і талант в даному виді діяльності — основна запорука успіху.

Що потрібно для реставрації?

Другою складовою успіху лікування є умови виконання процедур, рівень яких немислимий без злагодженої роботи команди суміжних фахівців — ортопеда, хірурга, ортодонта, гігієніста, ендодонтист і т.д. Всі маніпуляції, що проводяться в клініці повинні бути в стерильних умовах, безболісними й під рентгенологічним контролем. Наявність особливих додаткових аксесуарів, таких як раббердам (гумовий хустку, що фіксується на зубах для ізоляції робочого поля), матричні системи (для створення контактних пунктів на зубах), спеціальні полірувальні системи для створення блиску і форми реставрації та багато іншого, включаючи діагностичну апаратуру — все це необхідно для дотримання сучасних стандартів лікування для досягнення довгострокового успішного результату. Художні реставрації мають певні показання для їх виконання. Так, наприклад, великі дефекти живих зубів необхідно відновлювати непрямими конструкціями — вкладками або накладками з кераміки, виготовленими лабораторним шляхом. «Мертві зуби, що втратили нерв, необхідно покривати коронками для їх довгострокового захисту. Так чи інакше всі ці маніпуляції спрямовані на збереження зубів, а не виконуються за бажанням пацієнта або примхи лікаря. Пацієнт теж повинен брати участь в лікуванні, строго дотримуючись рекомендації лікаря по догляду за реставраціями, підтримці гігієни порожнини рота. Відвідування клініки з профілактичною метою допоможе і пацієнту і лікарю продовжити термін служби реставрацій і підтримувати здоров’я порожнини рота належним чином.

Читайте також:  Владимир Фесенко: "Продолжение следует. И возможно, не только по Гладковским" "База знань"

Ваша гарна посмішка, відчуття молодості, зміна Вашого іміджу в кращу сторону і ставлення  оточуючих людей — це задача естетичної стоматології.

Стоматология в Киеве «Elma»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *